Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Kreslo KARMONA

Kolekcia Karmona predstavuje široký výber elegantného a pohodlného čalúneného nábytku, ktorý je možné použiť v obývacej izbe, spálni alebo hosťovskej izbe. Nepochybnou výhodou tejto kolekcie je veľký výber prvkov dostupných v mnohých farbách a zakončených rôznymi poťahovými materiálmi, ako aj prijateľná cena odlišujúca našu ponuku od konkurencie. Medzi nábytkom tejto série nájdete pohodlné kreslá, pohovky, pohovky, ale aj rozkladacie pohovky s pohodlnou plochou na spanie a rohové pohovky.

Pohovka 3-os. WERINA

701,00 
WERINU si zamilujete pri prvom posadení. Pohovka 3-os. WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.

Kreslo Paris

281,00 
Pekné a pohodlné kreslo Paris s moderným dizajnom, ponúka skvelý moderný a klasický štýl. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, s nožnicami v škandinávskom štýle.

Rozkladacia pohovka Bajka

347,00 
Rozkladacia pohovka Bajka je pohodlný a funkčný kus nábytku v rôznych farbách. Plocha na spanie je po rozložení pohovky  196 cm x 115 cm.  Vankúše z kolekcie Bajka sú na dotyk príjemné a sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a farebných variantoch.

Pohovka Paris

641,00 
Krásna a pohodlná pohovka Paris s moderným dizajnom dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami.

Rohová sedacia súprava Paris

771,00 
Krásny a pohodlný parížsky kút s moderným dizajnom, ktorý dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami. Rohovú stránku môžete zmeniť sami.

Rozkladacie kreslo Paris

350,00 
Krásna a pohodlná skladacia stolička v Paríži s moderným dizajnom, dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami.