Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Regál s policami AG24 AGA

69,00 
Regál s policami AG24 AGA obsahuje štyri police. Skrášlite vzhľad Vašej obývačky či detskej izby výberom tejto skrinky.

Regál s dvierkami AG17 AGA

156,00 160,00 
Regál s dvierkami AG17 AGA vyniká originalitou a komfortom.  Skrášlite vzhľad Vašej obývačky či detskej izby výberom tejto skrinky.

Regál MA06 MAJORKA

171,00 
Regál MA06 MAJORKA - je to jednoduchý a praktický regál, ktorý sa skladá z dvoch zatváracích častí, ktoré obsahujú štyri poličky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.

Regál vysoký PA10 PANAMA

61,00 
Regál vysoký PA10 PANAMA - je to jednoduchý a praktický regál, ktorý sa skladá zo štyroch otvorených poličiek, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.

Regál AMADIS 22

49,00 
Regál AMADIS-22 -vyniká originalitou a pre svoju jednoduchosť je veľmi žiadaný. Ideálny návrh pre ľudí, ktorí oceňujú klasickú eleganciu. Sú vhodné na usporiadanie obývacej izby, kancelárie či  jedálne.

Regál AMADIS 21

74,00 
Regál AMADIS 21-vyniká originalitou a pre svoju jednoduchosť je veľmi žiadaný. Ideálny návrh pre ľudí, ktorí oceňujú klasickú eleganciu. Je vhodný na usporiadanie obývacej izby, kancelárie a jedálne. Vytvorte si s nami harmóniu vášho domova.

Vitrína AMADIS 17

147,00 
Vitrína AMADIS-17– je to jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom vrchná je priehľadná. Má dostatok úložného priestoru a nezaberá veľa miesta. Otváranie skrinky sa dá prispôsobiť podľa potreby vpravo alebo vľavo.

Regál s dvierkami AMADIS 04

119,00 
Regál s dvierkami AMADIS-04- vyniká originalitou a komfortom. Skrášlite vzhľad Vašej obývačky či detskej izby výberom tejto skrinky. Tým že sa skladá z regálu a dvoch zatváracích skriniek je veľmi praktický a má dostatok úložného priestoru, pričom nezaberá veľa miesta.

Regál KR1 KORA

168,00 
Regál KR1 KORA obsahuje štyri police, zároveň vyniká originalitou a komfortom. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Skriňa KRD1 KORA

224,00 
Skriňa KRD1 KORA  obsahuje štyri police, zároveň vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Regál S1D ROYAL

205,00 
Regál S1D ROYAL obsahuje štyri police, zároveň vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Regál RW ROYAL

157,00 
Regál RW ROYAL obsahuje tri police, zároveň  vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do kancelárií svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.