Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Vitrína W1D XL

265,00 
Vitrína W1D XL okúzľuje užívateľa subtílnym tvarom a univerzálnym charakterom. Elegantné farebné prevedenie duba artisan v spojení s prvkom rámu smooth grey, tvorí unikátnu hodnotu do moderných obývacích priestorov.

Vitrína W2D XL

254,00 
Vitrína W2D XL je ponuka, ktorá splní očakávania moderných zákazníkov. Dvojdverová forma uľahčuje prístup k umiestneným predmetom vo vnútorných policiach. Prítomný výklenok zdôrazňuje rodinné pamiatky a dodáva útulný charakter prvku.

Stolík RTV XL

184,00 
Stolík RTV XL je vybavená tromi funkčnými zásuvkami a dvoma veľkými výklenkami, vďaka ktorým zdôrazníte novo zakúpené TV zariadenie. Tmavá doska sa ideálne spája s odtieňom duba artisan, ktorý prezentuje modernú hodnotu ponuky.

Komoda K2D2S XL

234,00 
Komoda K2D2S XL je nábytok, ktorý nájde svoje ideálne miesto v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii. Prítomnosť dvoch uzavretých častí a výklenkov umožní nielen triediť príslušenstvo každodenného používania, ale  aj zdôrazniť rôzne druhy dekorácií alebo pamiatok

Komoda K2D4S XL

261,00 
Komoda K2D4S XL je nábytok, ktorý nájde svoje ideálne miesto v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii. Prítomnosť dvoch uzavretých častí a výklenkov umožní nielen triediť príslušenstvo každodenného používania, ale  aj zdôrazniť rôzne druhy dekorácií alebo pamiatok

Konferenčný stolík ST XL

88,00 
Konferenčný stolík ST XL je  nábytok, ktorý sa stáva praktickým prvkom vybavenia obývacej izby. Praktická konštrukcia vybavená dodatočnou policou pod doskou, tvorí miesto na prečítané noviny alebo knihu.

Skriňa S2D XL

286,00 
Skriňa S2D XL je moderný obývací model, ktorý dopĺňa kompozíciu a zdôrazňuje jej funkčný charakter. Pevná konštrukcia založená na vysoko kvalitnej nábytkovej doske potvrdzuje jej dlhoročné používanie.

Polica P1 XL

31,00 
Polica P1 XL je nábytok ideálny nielen do obývacích a kancelárskych priestorov, ale tiež aj do spální. Ako elegantný doplnok miestnosti umožní zdôrazniť najkrajšie rodinné pamiatky, umiestniť knihy alebo dokumenty.

Komoda K4S XL

214,00 
Komoda K4S XL je nábytok, ktorý umožní triediť prvky každodenného používania, tak aj oblečenia. Pevná konštrukcia vyrobená z odolnej voči poškodeniu a vplyvu slnečného žiarenia nábytkovej dosky, zaisťuje dlhoročnú spokojnosť s nákupom.