Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík ORIENT ST

268,00 
Konferenčný stolík ORIENT ST - je jednoduchý a praktický, obsahuje dolnú poličku a jednu zásuvku na odkladanie vecí. Vyniká originalitou a komfortom. Konferenčný stolík je základom každej obývacej izby a keď ho doplníte prvkami značky ORIENT, relax pri obľúbenej šálky kávy naberie nový rozmer.

Vitrína ORIENT W2DS

278,00 
Vitrína ORIENT W2DS - je jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v jedálni alebo obývacej izbe.

Vitrína ORIENT W1DS

180,00 
Vitrína ORIENT W1DS - je jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v jedálni alebo obývacej izbe.

Skriňa ORIENT S1D

184,00 
Skriňa ORIENT S1D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo šatni.

Skriňa ORIENT S2D

301,00 
Skriňa ORIENT S2D - je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti a jednej zásuvky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo šatni.

Šatníková skriňa ORIENT S3D

480,00 
Šatníková skriňa ORIENT S3D  jednoduchá a priestranná skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom je kombinovaná : vešiak + police vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT  napríklad v spálni alebo šatni.

Komoda ORIENT K4D

250,00 
Komoda ORIENT K4D je jednoduchá a praktická, skladá sa z dvoch zatváracích častí, vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT  napríklad v obývacej izbe, spálni alebo vstupných halách.

Komoda ORIENT K3DS

197,00 
Komoda ORIENT K3DS je jednoduchá a praktická, obsahuje dve zatváracie časti pričom stredná časť je priehľadná. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná a dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo jedálni.

Komoda ORIENT K3D

258,00 
Komoda ORIENT K3D skladá sa z dvoch zatváracích častí a troch zásuviek, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo vstupných halách.