Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Šatníková skriňa Majorka MA04 (biela)

182,00 
Šatníková skriňa Majorka MA04 (biela) -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti.  

RTV stolík Majorka MA13 (biely)

182,00 
RTV stolík Majorka MA13 - stolík,ktorý Vás záujme svojím štýlom. Bol navrhnutý pre ľudí, ktorí sa radi obklopujú krásnymi a jednoduchými predmetmi súčasne.

Pravá vitrína Majorka MA05P (biela)

182,00 
Pravá vitrína Majorka MA05P - jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti.

Ľavá vitrína Majorka MA05L (biela)

182,00 
Ľavá vitrína Majorka MA05L - jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti.

Komoda so 4 zásuvkami a dverami Majorka MA28 (biela)

284,00 
Komoda so štyrmi zásuvkami a dverami Majorka MA28 (biela)- jednoduchá a moderná komoda, ktorá  vyniká originalitou a komfortom, skladá sa zo štyroch zásuviek a dvomi zatváracími skrinkami. Je vhodná do spální, obývačiek, ale aj do detských izieb.

PC stôl Majorka MA30 (biely)

116,00 
Pc stôl Majorka MA30 - je stolík vhodný do izby alebo do kancelárie, obsahuje dve zatváracie skrinky,jednu zásuvku. Vďaka tomu má dostatok úložného priestoru. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.

Dvojdverová skriňa s policami a tyčou Majorka (biela)

287,00 
Táto dvojdverová skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí 5 policami a tyčou na zavesenie oblečenia,vyniká originalitou a komfortom.

Komoda Majorka MA27

175,00 
Komoda Majorka MA27- jednoduchá a moderná komoda, ktorá  vyniká originalitou a komfortom, skladá sa z jednej zásuvky a dvoch otváracích  častí. Je vhodná do spální, obývačiek, ale aj do detských izieb.

Komoda Majorka 4-zásuvková MA26-BI

175,00 
Komoda Majorka 4 zásuvková MA26-BI - jednoduchá a moderná komoda, ktorá  vyniká originalitou a komfortom, skladá sa zo štyroch zásuviek. Je vhodná do spální, obývačiek, ale aj do detských izieb.

Zrkadlo Majorka MA48

49,00 
Zrkadlo Majorka MA48 - je to jednoduché a  praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie  MAJORKA.
 

Zrkadlo Majorka MA62

116,00 
Zrkadlo Majorka MA62 - je to jednoduché a  praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie  MAJORKA.
 

Regál Majorka MA06

144,00 
Regál Majorka MA06 - je to jednoduchý a praktický regál, ktorý sa skladá z dvoch zatváracích častí, ktoré obsahujú štyri poličky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Obsahuje priestor  na odkladanie maličkostí, pričom vyniká originalitou a komfortom.
Nákupný košík

Prihlásiť sa

Ešte nemáte účet?

Facebook Twitter Instagram Pinterest