Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Komoda KK6P KORA

345,00 
Komoda KK6P KORA - je to praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch  zatváracích častí, pričom má v strede tri zásuvky a nad nimi jednu vyklápaciu skrinku.

Jedálenský stôl ST KORA

352,00 
Jedálenský stôl ST KORA - je to jednoduchý a praktický jedálenský stôl, ktorý sa hodí do každej modernej jedálne.

Skriňa KS1 KORA

326,00 
Skriňa KS1 KORA - je to jednoduchá skriňa, ktorá sa skladá z jednej dvojdverovej zatváracej časti a obsahuje dve spodné zásuvky.

Vitrína KRW2 KORA

336,00 
Vitrína KRW2 KORA - je to jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, ktoré sú priehľadné a dvoch spodných zásuviek. Obsahuje tri poličky, vďaka čomu má dostatok priestoru napríklad na odloženie jedálenského servisu.

Vitrína KRW1 KORA

246,00 
Vitrína KRW1 KORA -  je to jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom vrchná časť je priehľadná. Obsahuje štyri poličky, vďaka čomu má dostatok priestoru napríklad na odloženie jedálenského servisu.

RTV stolík KRTN KORA

193,00 
RTV stolík KRTN KORA - jednoduchý a praktický rohový Tv stolík, obsahuje jednu poličku pod ktorou sa nachádza jedna zásuvka. Tento stolík je v rustikálnom nadčasovom štýle a má dve farebné prevedenia, ktoré sa perfektne hodia do každého luxusného  domova.

RTV stolík KRT KORA

209,00 
RTV stolík KRT KORA - jednoduchý a praktický Tv stolík, ktorý sa skladá z jednej zatváracej časti a dvoch otvorených poličiek. Tento stolík je v rustikálnom nadčasovom štýle a má dve farebné prevedenia, ktoré sa perfektne hodia do každého luxusného  domova.

Konferenčný stolík KL2 KORA

119,00 
Konferenčný stolík KL2 KORA - jednoduchý a pritom elegantný stolík, ktorý obsahuje praktickú spodnú poličku na odkladanie maličkostí.

Konferenčný stolík KL KORA

99,00 
Konferenčný stolík KL KORA  - jednoduchý a pritom elegantný stolík, ktorý obsahuje praktickú spodnú poličku na odkladanie maličkostí.

Komoda KK7 KORA

391,00 
Komoda KK7 KORA - je to praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch  zatváracích častí, pričom má v strede štyri zásuvky a nad nimi jednu vyklápaciu skrinku.

Komoda KK6 KORA

352,00 
Komoda KK6 KORA - je to praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch  zatváracích častí, pričom má v strede tri zásuvky a nad nimi jednu vyklápaciu skrinku.

KOMODA KK5 KORA

229,00 
KOMODA KK5 KORA - je to štýlová komoda, ktorá sa skladá z otváracej dvojdverovej skrinky a nad ňou je umiestnená skrinka s vyklápacími dvierkami.