Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Vitrína W2D BOSTON

455,00 
Vitrína W2D BOSTON . Je vyrobená z kvalitného LTD lamina. V hornej časti po stranách vitríny sú dve malé skrinky, medzi nimi sú otvorené police. Dolná časť má po stranách aj dve skrinky, ale s plnými dvierkami. Uprostred vitríny v dolnej časti sú štyri malé zásuvky. 

Vitrína W1D BOSTON

194,00 
Vitrína W1D BOSTON. Je vyrobená z kvalitného LTD lamina. Horná časť vitríny má presklené dvierka, za nimi nájdete 3 police pre prehľadnejšie usporiadanie vecí. Dolná časť má dvierka plná a skrinka je rozdelená jednou policou. Výrazným prvkom vitríny je rebrovanie dolnej časti a drobná madlá na dvierkach.

Skriňa S2D BOSTON

335,00 
Skriňa S2D BOSTON je vyrobená z kvalitného LTD lamina. Vnútro skrine vytvára dostatok úložného priestoru v podobe šatníkovej tyče a police v hornej časti skrine. Šatník zakryjú rebrovaná dvierka, ktoré sú opatrené úchytom. Horná lišta skrine je v prírodnom dekoru, zatiaľ čo skriňa je vo svetlom prevedení.

Komoda RS6 BOSTON

273,00 
Komoda RS6 BOSTON. Je vyrobený z kvalitného lamina LTD vo farbe borovice nordické, horná doska je v dekore dubu Lefkas. Komoda sa skladá zo šiestich zásuviek v dvoch radoch a troch otvorených poličiek. Výraznými prvkami regálu sú kovové madlá na jednotlivâch zásuvkách.

Komoda R2S BOSTON

173,00 
Komoda R2S BOSTON. Je vyrobený z kvalitného lamina LTD vo farbe borovice nordické, horná doska je v dekore dubu Lefkas. Regál sa skladá z dvoch zásuviek, dvoch poličiek a delené hornej časti na jednotlivé malé priehradky. Výraznými prvkami regálu sú kovové madlá na zásuvkách.

Komoda K4S BOSTON

175,00 
Komoda K4S BOSTON. Je vyrobená z lamina LTD. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch zásuviek. Zásuvky majú drobné úchyty pre ľahšiu manipuláciu. Dostatok voľného miesta ponúka aj horná doska. Ľahká kresba dreva podčiarkuje prírodný vzhľad komody.

Komoda K3D3S BOSTON

298,00 
Komoda K3D3S BOSTON. Je vyrobená z lamina LTD. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe troch zásuviek a troch skriniek, ktoré sú opatrené rebrovanými dvierkami. Dvierka i zásuvky majú drobné úchytky. Dostatok voľného miesta ponúka aj horná doska. Ľahká kresba dreva podčiarkuje prírodný vzhľad komody.

Komoda K2D4S BOSTON

298,00 
Komoda K2D4S BOSTON. Je vyrobená z lamina LTD. Komoda poskytuje dostatok úložného priestoru v podobe štyroch zásuviek a dvoch skriniek, ktoré sú opatrené rebrovanými dvierkami. Dvierka i zásuvky majú drobné úchytky. Dostatok voľného miesta ponúka aj horná doska. Ľahká kresba dreva podčiarkuje prírodný vzhľad komody.