ELPO Nábytok

Manželské postele Blanár: Dokonalá elegancia a nadčasový dizajn

manželské postele Blanár

Len máloktorý výrobca sa môže popýšiť tak dokonalým prevedením čalúnených postelí ako česká rodinná firma Blanár. Manželské postele Blanár sú jedinečné svojím dizajnom a každý jeden navrhnutý kus je skutočným skvostom. Napriek tomu, že je spoločnosť na trhu už viac ako tridsať rokov, nepoľavila v kvalite.

Spoločnosť Blanár vznikla v roku 1989 a odvtedy sa vypracovala na popredného českého výrobcu čalúnených postelí a sedacích súprav, ktorý ročne vyrobí okolo 200 000 kusov, a rovnako sa zaraďuje medzi najväčších výrobcov lehacieho nábytku v Európe. Viac ako polovicu svojej produkcie exportuje do krajín, ako je Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko alebo Maďarsko.

Krásne spracovaný čalúnený nábytok, ako sú manželské postele, váľandy, moderné boxspring postele, pohovky, sedačky, matrace či lamelové rošty nájdete aj v našej ponuke e-shopu elpo-nabytok.sk. Práve preto, že je značka Blanár lokalizovaná u našich českých susedov, môžeme na Slovensku predávať ich výnimočné čalúnené postele za skutočne výhodné a dostupné ceny. Porovnanie cena/kvalita je naozaj nesmierne atraktívne a oproti iným popredným výrobcom v západnej Európe rozhodne výhodné!

manželské postele Blanár, boxspring

Čím sa značka Blanár a ich nábytok odlišuje?

Používanie najnovších technológií je jednou z výsad celej filozofie Blanár postelí. Umožňujú im vytvárať originálne a naozaj poctivo spracované výrobky, plné kvality a dokonalých detailov. Práve dôraz na detaily nájdete na každom jednom kuse. V peknom prevedení a detailnej práci tkvie aj úspech celej značky. Postele Blanár sú dizajnovo dokonalo prevedené a každý rok sledujú najnovšie módne trendy.

Dôležitá je v prvom rade kvalita! Od kvalitných materiálov, cez kvalitné prevedenie, prácu i služby – takto nakoniec vzniká kvalitný dizajnový nábytok. Mnohé manželské postele z dielne tohto výrobcu majú mechanicky polohovateľné rošty, ktoré ešte viacej zvyšujú komfort pri spánku. Pre náročnejších je tu zase možnosť dokúpiť elektricky ovládateľný rošt, ktorý zvýši celkový komfort postele. Každá jedna posteľ Blanár sa dá objednať s matracom, ale ak máte vlastné matrace, ktoré sú kvalitné a zabezpečia vám dokonalý komfort pri spánku, objednať sa dá aj bez nich.

Bez inovácií to nejde!

Blanár nábytok má vlastné vývojové centrum, ktoré podrobne sleduje všetky trendy a snaží sa udržať značku vždy o krok vpred. To sa týka materiálov, výrobkov, dizajnu či inovácií.

Firma praktikuje zodpovedné správanie sa voči životnému prostrediu a budúcim generáciám. Využíva obnoviteľné zdroje energie či efektívne spracovávanie odpadu. Ako samotný výrobca Blanár hovorí – jeho postele vytvárajú príbehy. Určite stojí za to mať podobný skvost u seba doma. Dlhá životnosť a nadčasový dizajn robia z podobnej postele príjemného a komfortného priateľa na dlhé roky života.

Prezrite si ponuku Blanár postelí v našom e-shope! KLIKNITE SEM