ELPO Nábytok

5 dôvodov, prečo šatníková skriňa MIA 1 ALU sľubuje modernú zmenu priestoru

šatníková skriňa, 5 dôvodov prečo článok

Šatníková skriňa MIA 1 ALU z našej kolekcie šatníkových skríň radu MIA, ktoré nájdete v  e-shope elpo-nabytok.sk, rozhodne prináša obrovské množstvo inšpirácie! Interiérový dizajn totiž spája nielen kvalitný funkčný nábytok, ale zároveň aj unikátny dizajn, ktorý dodá dávku konkrétnej emócie. Nejde len o to naukladať potrebné kusy nábytku, ale cieľom je vytvoriť jedinečnú atmosféru, ktorá bude pracovať vo váš prospech.

Pri zariaďovaní spálne si klienti často žiadajú šatníkovú skriňu. V mnohých bytoch sú chodby málo priestranné a tak jediným miestom, kam je možné šatník umiestniť je stena v spálni. Úložný priestor je dôležitý, ale prečo nevyužiť tento veľký kus nábytku k tomu, aby ste si svoj priestor vylepšili, zútulnili a doslova vyšperkovali kvalitným dizajnom.

 

#Inovatívny dizajn? Táto šatníková skriňa ho určite má!

Poďme sa však pozrieť na model šatníkovej skrine, ktorý sme vybrali ako jeden z dizajnovo najzaujímavejších. Šatníková skriňa MIA 1 ALU prináša do priestoru žiarivý dizajn, ktorý okamžite zaujme. Súčasný vzhľad sa hodí k rôznym štýlom a základné farby dekoru sa dajú skvelo ladiť s ostatnými kúskami nábytku v priestore. Dizajn dotvára nielen trendy farba, ale aj vhodný „ALU“ detail, ktorý túto šatníkovú skriňu vyníma z minimalistického ošiaľu. Preto ak chcete niečo naozaj výnimočné, nie fádne, a živé, určite odporúčame.

Dôležitý je aj #detail

Geometrické vzory sú v dizajne na vzostupe. Preto sa nám páči štýlový detail v podobe ALU pásikov, ktoré zdobia model MIA 1 ALU. Horizontálne línie, môžete v spálni doplniť výraznejšími farbami ako akcentom k neutrálnym odtieňom pásov alebo aj inými vzormi, ako sú kruhy či trojuholníky.

Vysoká #funkcionalita je nutnosťou

Samozrejme, prvoradou úlohou šatníkovej skrine je jej funkcionalita. Musí prinášať dostatok úložného priestoru, dávku sofistikovanosti, organizácie a praktickosti. Uloženie vecí je už na každom z vás, avšak v zásade platí, že to, čo aktuálne nosíte, ukladajte maximálne do výšky hrudníka a pása. Tieto veci treba mať stále poruke. MIA 1 ALU má jednu stranu vybavenú klasickou vešiakovou tyčou a na strane druhej sú police, kde môžete všetky veci krásne a úsporne poukladať.

Šatníková skriňa a #posuvné dvere

Jednou zo skvelých výhod v spálni sú šatníkové skrine s posuvnými dverami. MIA 1ALU ich má tiež. Sú praktické a ušetria množstvo priestoru. Môžete ich umiestniť aj do užších miest, bližšie k posteli a podobne. Rozmery modelu sú na výšku 2 metre, 62 cm do hĺbky a šírka sa dá zvoliť z doch rizmerov: 180 cm alebo 200 cm. Vybrať je možné aj farbu a dekor. Moderná a elegantná grafitová je skutočným dizajnovým skvostom. K dispozícii je ale aj prírodný dub sonoma, no a mnohí hľadáte práve šatníkové skrine biele – ktoré sú k dispozícii tiež.

#Ladenie k interiéru. Ktorá sa kam hodí?

Nezabúdajme ani na vybavenie skrine zrkadlom. V mnohých prípadoch je praktickým doplnkom, ktorý jednak miestnosť opticky zväčší, a jednak sa pri obliekaní nemusíte prácne presúvať k inému zrkadlu, aby ste sa videli Svoj styling takto uzriete priamo na skrini.

Nedá nám nezmieniť aj cenu. Nakoľko MIA rad je rozhodne v porovnaní cena – kvalita – dizajn zaujímavý. Podľa rozmerov si z účtu odpíšete 472 €  alebo 554 € za tento atraktívny skriňový kúsok.

Model MIA 1ALU nájdete TU

Radi by ste si pozreli aj ďalšie šatníkové skrine s posuvnými dverami a policami? KLIKNITE SEM.

Šatníková skriňa MIA 1 ALU grafitová siváŠatníková skriňa MIA 1 ALU bielaŠatníková skriňa MIA 1 ALU