ELPO Nábytok

3 tipy na manželské postele, ktoré zaručene pretvoria bežnú izbu na skvostnú spálňu!

tipy na manželské postele

Ak chcete, aby vaša spálňa pôsobila doslova ako z rozprávky a mala priam skvostný dizajn, poradíme vám, ako to dosiahnuť. Základ tvorí v prvom rade manželská posteľ a práve ona je kľúčom k tomu, aby sa atmosféra v spálni dramaticky zmenila. Poďme teraz, takmer so zatajeným dychom, odhaliť tri tipy na manželské postele – nádherné modely vytvorené s láskou a zmyslom pre detail, ktoré sú skutočnými dizajnovými dielami a pritom ešte stále cenovo dostupné.

Posteľ SABRINA s nádherným čelom 

Krásne mäkké čelo čalúnenej postele je dominantou, ktorá sa v spálni nedá prehliadnuť. Čalúnená posteľ vytvorí harmonickejšiu a mäkšiu atmosféru. Posteľ Sabrina v rozmeroch 192 x 151 x 217 cm (cca 180 x 200 cm) má čelo s nadčasovými prešívanými detailmi, ktoré dodávajú spálni luxus a majestátnosť. Na výber je vo viacerých trendy farbách, ako je moderná lesná zelená, antracitová, neutrálna taupe alebo vášnivá chianti. Každá z nich bude v spálni unikátna a krásna. Navyše, posteľ má úložný priestor a polohovotaľný rošt (mechanický typ P12 v cene), no a zvoliť si môžete aj kvalitné matrace IVANA DE LUXE od výrobcu, ktoré ešte viacej umocnia dobrý a pohodlný zdravý spánok.

tipy na manželské postele

Čalúnené posteľ Sabrina je dostupná v štyroch farebných prevedeniach.

Kvalitný rošt aj matrace má aj posteľ KERSTIN

Ideálne, ak je posteľ nielen dizajnovo krásna, ale aj pohodlná s pevným a odolným roštom a matracmi. Čalúnené postele predstavujú nádheru, ktorú volia do svojich návrhov mnohí dizajnéri, podobnú nájdete napríklad aj v byte slovenskej Miss 2023, navrhovanom známou slovenskou dizajnérkou V. Pekarčík, alebo v početných luxusných hoteloch. Jednoducho, predstavuje punc, ktorý sa nedá prehliadnuť. Ani posteľ KERSTIN sa v tomto smere nenechá zahanbiť. Krásne vysoké čelo s diamantovým prešívaním je dielom kvalitného nábytkárskeho domu od našich susedov z Čiech s nezaplatiteľnými skúsenosťami z praxe. Pokiaľ si chcete ešte viac dopriať komfort, polohovateľný rošt sa dá objednať aj v elektrickej verzii P11. Matrac NANNA od výrobcu má sedem anatomických zón, ktoré prispejú ku kvalitnému spánku. Navyše je obojstranný s dvoma tvrdosťami a výškou 27 cm. Posteľ Kerstin nájdete v našej ponuke vo viacerých atraktívnych farebných prevedeniach. A aké sú ďalšie tipy na manželské postele?

tipy na manzelske postele

Manželská posteľ Kerstin s úložným priestorom, roštom a matracmi je jedinečným dizajnovým kúskom do každej spálne.

Keď sa povie boxspring DOMINO

Pre milovníkov moderných trendov rozhodne odporúčame populárny typ postele s názvom boxspring. Boxspring je pružinová posteľ, ktorá má viacero vrstiev a dodáva sa kompletná aj s matracom. Jej výhodou je skvelé pruženie, a tým zdravý komfort pri spánku. Boxspring DOMINO má nádherný dizajn a dve pružiace vrstvy (matrac THOR), čo skvele eliminuje aj prenos pohybu pri spánku. Jemná krémová farba sa hodí do každej spálne, stačí ju už len doplniť mäkkým kobercom a elegantnými doplnkami, ako sú obliečky či nočné lampičky. Spálňa tak bude skvostná a nádherná a vy si budete môcť užívať chvíle odpočinku každý deň a úplne zdarma ako v päťhviezdičkovom hoteli!

tipy na manželské postele

Boxspring Domino je unikátnym kúskom s najvyšším možným pohodlím pre spánok a odpočinok.

Využite jedinečné zľavy na naše čalúnené postele! Máte otázky? Kontaktujte nás TU.

Pozrite si náš dizajnový nábytok v e-shope a využite široké more zliav, ktoré sme pre vás pripravili!