ELPO Nábytok

Postele

postele ELPO pre dokonalý komfort

Postele sú najdôležitejšou časťou našej spálne, preto by mali byť komfortné. Dnes sa vyrábajú z kvalitných materiálov ako je drevo a oceľ. Ich konštrukcia sa skladá z bočných stien, na ktorých je uložený rošt a matrac. Komfort však ide ruka v ruke s dizajnom a štýlom. Posteľ tak dotvára atmosféru miestnosti.

Postele a ich typy

Postele sa vyrábajú v typizovaných rozmeroch a podľa toho sa delia na:

Firma ELPO nábytok ponúka široký sortiment čalúnených a drevených postelí vo vysokej kvalite. Na našej internetovej stránke nájdete všetky typy vhodné do každej domácnosti. Zdôrazňujú šarm, dizajn a jedinečný štýl. Potešia sa priaznivci minimalizmu i moderného štýlu. Pozrite si viac v našej ponuke postelí TU.

Matrace

Každý človek prespí až 40 % svojho života. Kvalita spánku ovplyvňuje aj náš deň. Okrem toho – kvalitný spánok vplýva na zdravie človeka, a preto by sme sa mali pri výbere postele zamerať na kvalitu, a to nielen samotných postelí, ale aj matraca. Správne zvolený matrac poskytuje správnu oporu tela, prispôsobí sa človeku podľa jeho polohy pri spánku. Chrbtica je vtedy v tvare priamky a svaly sa uvoľnia a majú priestor na regeneráciu. Objavte skvelé funkčné matrace aj v našom e-shope TU.