Zobrazených 1–12 z 44 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Dvierka na umývačku riadu D45FZW LINEA

60,00 
Dvierka na umývačku riadu D45FZW LINEA- sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Dvierka na umývačku riadu D60FZW LINEA

78,00 
Dvierka na umývačku riadu D60FZW LINEA - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Dvierka na umývačku riadu D45FZN LINEA

51,00 
Dvierka na umývačku riadu D45FZN LINEA - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchynský sektor LINEA  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Dvierka na umývačku riadu D60FZN LINEA

65,00 
Dvierka na umývačku riadu D60FZN LINEA - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchynský sektor LINEA  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Skrinka horná W20O poličková LINEA

33,00 
Skrinka horná W20O poličková LINEA - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Nadstavec K120 LINEA

225,00 
Nadstavec K120 LINEA  - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad. Príďte do našej predajne, inšpirujte sa bohatým sortimentom kuchynského nábytku LINEA a vytvorte si tak harmóniu Vášho domova.

Skrinka horná W40S so sklom vysoká LINEA

160,00 
Skrinka horná W40S so sklom vysoká LINEA - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad. Príďte do našej predajne, inšpirujte sa bohatým sortimentom kuchynského nábytku LINEA a vytvorte si tak harmóniu Vášho domova.

Skrinka dolná D60P pre vstavaný spotrebič s košom LINEA

338,00 
Skrinka dolná D60P pre vstavaný spotrebič s košom LINEA  - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.  

Skrinka dolná D60R LINEA

345,00 
Skrinka dolná D60R LINEA- je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Skrinka horná G80KS výklopná so sklom LINEA

99,00 
Skrinka horná G80KS výklopná so sklom LINEA- je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Skrinka horná G80K výklopná nízka LINEA

82,00 
Skrinka horná G80K výklopná nízka LINEA - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Skrinka horná G80S dvierková so sklom LINEA

183,00 
Skrinka horná G80S dvierková so sklom LINEA - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor LINEA vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.