Zobrazených 1–12 z 13 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

LENA RTV skrinka

151,00 
Sektorový nábytok LENA – vo farebnom prevedení dub lefkas. LENA je jednoduchý, príjemný na pohľad, variabilný sektor charakteristický množstvom úložného priestoru.

LENA Vitrína nízka 80

190,00 
Sektorový nábytok LENA – vitrína vysoká 80 vo farebnom prevedení dub lefkas. LENA je jednoduchý, príjemný na pohľad, variabilný sektor charakteristický množstvom úložného priestoru.

LENA Vitrína vysoká 80

227,00 
Sektorový nábytok LENA - vitrína vysoká 80 vo farebnom prevedení dub lefkas. LENA je jednoduchý, príjemný na pohľad, variabilný sektor charakteristický množstvom úložného priestoru.

Jedálenská stolička LENA

153,00 
Jedálenská stolička LENA - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky LENA.

Komoda 120 3D LENA

173,00 
Komoda 120 3D LENA - jednoduchá a moderná komoda, ktorá sa skladá z troch zatváracích častí pričom stredná je priehľadná. Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.

Skriňa 80 LENA

210,00 
Skriňa 80 LENA - skladá sa z dvoch zatváracích častí. Jednoduchá a praktická skriňa v jemných farbách. Skrine sú dôležitou súčasťou každého domova, pretože slúžia ako úložné priestory. V každej miestnosti našich domov sú skrine rôznych veľkostí, farieb a tvarov.

Rozkladací jedálenský stôl LENA

169,00 
Rozkladací jedálenský stôl LENA - praktický, jednoduchý stôl, ktorý sa dá rozkladať a zmestí sa pri neho až 6 ľudí. Jednoduchý moderný dizajn a jemné farebné prevedenie sú jeho hlavné vlastnosti.

Konferenčný stolík LENA

75,00 
Konferenčný stolík LENA - jednoduchý a pritom moderný stolík, s praktickou dolnou poličkou na odkladanie vecí. Vďaka jemnému farebnému prevedeniu vytvára harmóniu domova.

Komoda 120 2D4S LENA

221,00 
Komoda 120 2D4S LENA - praktická trojdielna komoda, ktorá má v strede štyri zásuvky a na bokoch otváracie časti, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Jednoduché farebné prevedenie dodáva každej izbe príjemný vzhľad, či už obývacej izbe, spálni alebo detskej izbe.

Polička 120 LENA

72,00 
Polička 120 LENA - praktická a jednoduchá závesná polička na stenu, s tromi oddelenými otvorenými priestormi. Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnému prevedeniu vyniknú.

Stolík RTV 120 LENA

151,00 
Stolík RTV 120 LENA - stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje jednu  zatváraciu skrinku, jednu otvorenú poličku a jednu zásuvku. Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru.

Vitrína nízka 80 LENA

181,00 
Vitrína nízka 80 LENA - skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na pravej strane priehľadná. Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.