Zobrazených 1–12 z 381 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Pohovka KARMONA dvojmiestna

409,00 522,00 
Pohovka KARMONA dvojmiestna- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.

Nočný stolík SN FRIDA

103,00 
Nočný stolík SN FRIDA – Dnes moderné nemusí znamenať minimalistický. Súčasné riešenie poskytne pohodlie a harmonicky zladiť so životným štýlom. Touto kolekciou dosiahnete originálny efekt, ktorý očarí každého hosťa. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky. Súčasťou celej kolekcie sú guličkové pojazdy, rukoväte a 12 cm vysoké štýlové nohy z plastu.

Skriňa S3D FRIDA

352,00 
Skriňa S3D FRIDA – Dnes moderné nemusí znamenať minimalistický. Súčasné riešenie poskytne pohodlie a harmonicky zladiť so životným štýlom. Touto kolekciou dosiahnete originálny efekt, ktorý očarí každého hosťa. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky. Súčasťou celej kolekcie sú guličkové pojazdy, rukoväte a 12 cm vysoké štýlové nohy z plastu.

Skriňa S2D1S FRIDA

236,00 
Skriňa S2D1S FRIDA - Dnes moderné nemusí znamenať minimalistický. Súčasné riešenie poskytne pohodlie a harmonicky zladiť so životným štýlom. Touto kolekciou dosiahnete originálny efekt, ktorý očarí každého hosťa. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminovanej dosky. Súčasťou celej kolekcie sú guličkové pojazdy, rukoväte a 12 cm vysoké štýlové nohy z plastu.

Vitrína W1D XL

265,00 
Vitrína W1D XL okúzľuje užívateľa subtílnym tvarom a univerzálnym charakterom. Elegantné farebné prevedenie duba artisan v spojení s prvkom rámu smooth grey, tvorí unikátnu hodnotu do moderných obývacích priestorov.

Vitrína W2D XL

254,00 
Vitrína W2D XL je ponuka, ktorá splní očakávania moderných zákazníkov. Dvojdverová forma uľahčuje prístup k umiestneným predmetom vo vnútorných policiach. Prítomný výklenok zdôrazňuje rodinné pamiatky a dodáva útulný charakter prvku.

Stolík RTV XL

184,00 
Stolík RTV XL je vybavená tromi funkčnými zásuvkami a dvoma veľkými výklenkami, vďaka ktorým zdôrazníte novo zakúpené TV zariadenie. Tmavá doska sa ideálne spája s odtieňom duba artisan, ktorý prezentuje modernú hodnotu ponuky.

Komoda K2D2S XL

234,00 
Komoda K2D2S XL je nábytok, ktorý nájde svoje ideálne miesto v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii. Prítomnosť dvoch uzavretých častí a výklenkov umožní nielen triediť príslušenstvo každodenného používania, ale  aj zdôrazniť rôzne druhy dekorácií alebo pamiatok

Komoda K2D4S XL

261,00 
Komoda K2D4S XL je nábytok, ktorý nájde svoje ideálne miesto v obývacej izbe, spálni alebo kancelárii. Prítomnosť dvoch uzavretých častí a výklenkov umožní nielen triediť príslušenstvo každodenného používania, ale  aj zdôrazniť rôzne druhy dekorácií alebo pamiatok

Konferenčný stolík ST XL

88,00 
Konferenčný stolík ST XL je  nábytok, ktorý sa stáva praktickým prvkom vybavenia obývacej izby. Praktická konštrukcia vybavená dodatočnou policou pod doskou, tvorí miesto na prečítané noviny alebo knihu.

Skriňa S2D XL

286,00 
Skriňa S2D XL je moderný obývací model, ktorý dopĺňa kompozíciu a zdôrazňuje jej funkčný charakter. Pevná konštrukcia založená na vysoko kvalitnej nábytkovej doske potvrdzuje jej dlhoročné používanie.

Polica P1 XL

31,00 
Polica P1 XL je nábytok ideálny nielen do obývacích a kancelárskych priestorov, ale tiež aj do spální. Ako elegantný doplnok miestnosti umožní zdôrazniť najkrajšie rodinné pamiatky, umiestniť knihy alebo dokumenty.