Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Kreslo KARMONA

Kolekcia Karmona predstavuje široký výber elegantného a pohodlného čalúneného nábytku, ktorý je možné použiť v obývacej izbe, spálni alebo hosťovskej izbe. Nepochybnou výhodou tejto kolekcie je veľký výber prvkov dostupných v mnohých farbách a zakončených rôznymi poťahovými materiálmi, ako aj prijateľná cena odlišujúca našu ponuku od konkurencie. Medzi nábytkom tejto série nájdete pohodlné kreslá, pohovky, pohovky, ale aj rozkladacie pohovky s pohodlnou plochou na spanie a rohové pohovky.

Pohovka 3-os. WERINA

701,00 
WERINU si zamilujete pri prvom posadení. Pohovka 3-os. WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.

Pohovka 2-os. WERINA

575,00 606,00 
WERINU si zamilujete pri prvom posadení. Pohovka 2-os. WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.
 

Pohovka trojsed rozkladacia Sewilla

606,00 
Krásna a pohodlná pohovka z kolekcie Sewilla. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko elastickej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).

Taburetka Sewilla

71,00 
Krásná a pohodlná taburetka z kolekcie Sewille. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko elastickej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).

Kreslo Sewilla

270,00 
Krásne a pohodlné kreslo z kolekcie Sewilla. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko pružnej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).

Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN

567,00 
Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.