Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Konferenčný stolík LN2 NEVADA

132,00 
Konferenčný stolík LN2 NEVADA – je to jednoduchý konferenčný stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Konferenčný stolík LN NEVADA

142,00 
Konferenčný stolík LN NEVADA - je to jednoduchý konferenčný stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Lavica LW NEVADA

192,00 
Lavica LW NEVADA - je to jednoduchá lavica, ktorá sa hodí do každého moderného domova. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Komoda K2s NEVADA

512,00 
Komoda K2s NEVADA - praktická vitrína, ktorá sa skladá zo štyroch zatváracích častí pričom dve vrchné sú priehľadné. Obsahuje jednu otvorenú poličku a tri zásuvky. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Vitrína W1D NEVADA

352,00 
Vitrína W1D NEVADA - jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti, pričom je táto časť priehľadná. Obsahuje tri vnútorné poličky a jednu spodnú zásuvku. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Vitrína WSS NEVADA

496,00 
Vitrína WSS NEVADA - praktická vitrína ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí a troch zásuviek, pričom pravá zatváracia časť je priehľadná. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

Vitrína W2D NEVADA

442,00 
Vitrína W2D NEVADA - je to jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom sú obidve zatváracie časti aj boky vitríny priehľadné. Obsahuje tri vnútorné poličky a jednu spodnú zásuvku, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.

Skriňa S2D NEVADA

357,00 
Skriňa S2D NEVADA - je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Obsahuje vešiak a vrchnú poličku, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.

RTV stolík NEVADA

256,00 
RTV stolík NEVADA v spodnej časti sú k dispozícií tri vysúvacie zásuvky. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do obývačiek. NEVADA je kolekcia nezvyčajného izbového nábytku, inšpirovaného cestami po celom svete, na rôznych kontinentoch, od východu na západ.

Komoda K2D NEVADA

339,00 
Komoda K2D NEVADA skladá sa z doch zatváracích častí a troch stredových zásuviek. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky NEVADA.