Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Vitrína W1D MALTA

213,00 
Vitrína W1D MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Vitrínu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Polica W1 MALTA

63,00 
Polica W1 MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Policu je možné objednať vo farebnom prevedení Dub Artisan.
Vďaka kvalitnému materiálnu, z ktorého je polica vyrobená, vám nábytok bude slúžiť počas dlhých rokov.

Konferenčný stolík ST MALTA

99,00 
Konferenčný stolík ST MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Konferenčný stolík je možné objednať vo farebnom prevedení Dub Artisan.

Skriňa S2D MALTA

308,00 
Skriňa S2D MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. RTV stolík je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

RTV stolík MALTA

168,00 
RTV stolík MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. RTV stolík je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda K4SD MALTA

176,00 
Komoda K4SD MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda K3S MALTA

177,00 
Komoda K3S MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda K2D MALTA

235,00 
Komoda K2D MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.

Komoda K2DP MALTA

231,00 
Komoda K2DP MALTA je jedným z moderných modelov, ktorý vytvára útulný priestor pre obývaciu izbu aj spálňu. Komodu je možné objednať v 2 farebných prevedeniach a to farebné prevedenie Dub Artisan / Biela a Dub Artisan / Sivá.