Zobrazených 1–12 z 61 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Zrkadlo LS ROYAL

116,00 
Zrkadlo LS ROYAL - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie ROYAL.

Jedálenská stolička KRZ6 ROYAL

125,00 
Jedálenská stolička KRZ6 ROYAL  - je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň. Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do  jedálne.

Jedálenský stôl ST ROYAL

387,00 
Jedálenský stôl ST ROYAL - je to jednoduchý a praktický stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Je vhodný na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.

Konferenčný stolík LN2 ROYAL

115,00 
 Konferenčný stolík LN2 ROYAL - je to jednoduchý a praktický stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Je vhodný na doplnenie sektorového systému značky ROYAL, hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.

Vitrína WS ROYAL

244,00 
Vitrína WS ROYAL - je to jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom obidve sú priehľadné.  Obsahuje šesť poličiek, vďaka čomu má dostatok priestoru napríklad na odloženie jedálenského servisu.

Skriňa S2D ROYAL

279,00 
Skriňa S2D ROYAL  - je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Obsahuje vešiak a spodnú poličku, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.

Vitrína W2D ROYAL

444,00 
Vitrína W2D ROYAL - je to praktická vitrína, ktorá sa skladá zo štyroch zatváracích častí pričom obidve vrchné sú priehľadné. Obsahuje päť zásuviek a tri otvorené poličky umiestnené nad zásuvkami.

Pracovná doska ku kuchyni ROYAL 1m

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom ROYAL. Pracovná doska ku kuchyni ROYAL - 1m je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Dvierka na umývačku riadu D45FZW ROYAL

24,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D45FZW ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu D45FZN ROYAL

30,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D45FZN ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu D60FZN ROYAL

22,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D60FZN ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.

Dvierka na umývačku riadu D60FZW ROYAL

26,00 
Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska. Dvierka na umývačku riadu D60FZW ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.