Zobrazených 1–12 z 40 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Pracovná doska 1m ku kuchyni LANGEN

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom LINEA Pracovná doska 1m ku kuchyni LANGEN  je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Pracovná doska 1m ku kuchyni PROWANSJA

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom LINEA Pracovná doska 1m ku kuchyni PROWANSJA je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Pracovná doska 1m ku kuchyni SYCYLIA

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom LINEA Pracovná doska 1m ku kuchyni SYCYLIA  je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Pracovná doska 1m ku kuchyni LINEA

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom LINEA Pracovná doska 1m ku kuchyni LINEA je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Pracovná doska 1m ku kuchyni ASPEN

41,00 60,00 
Rozžiarte svoju kuchyňu. Nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom ASPEN. Pracovná doska 1m ku kuchyni ASPEN je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.

Dvierka na umývačku riadu D45FZW ASPEN

46,00 
Dvierka na umývačku riadu D45FZW ASPEN - sú určené pre zabudovanú umývačku riadu. Kuchynský sektor ASPEN  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sa vyznačujú vysokým leskom a bezdotykovým otváracím systémom, vysoký lesk   dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Dvierka na umývačku riadu D45FZN ASPEN

60,00 
Dvierka na umývačku riadu D45FZN ASPEN- je určená pre vstavanú umývačku riadu Kuchynský sektor ASPEN  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sa vyznačujú vysokým leskom a bezdotykovým otváracím systémom, vysoký lesk   dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Dvierka na umývačku riadu D60FZW ASPEN

36,00 
Dvierka na umývačku riadu D60FZW ASPEN - sú určené na vstavanú umývačku riadu. Kuchynský sektor ASPEN  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sa vyznačujú vysokým leskom a bezdotykovým otváracím systémom, vysoký lesk   dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Dvierka na umývačku D60FZN ASPEN

47,00 
Dvierka na umývačku D60FZN ASPEN - sú určené pre vstavanú umývačku riadu. Kuchynský sektor ASPEN   vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sú vyrobené z laminovanej DTD dosky, vďaka ktorej dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Skrinka horná W20o poličková ASPEN

33,00 
Skrinka horná W20o poličková ASPEN - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor ASPEN  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sa vyznačujú vysokým leskom a bezdotykovým otváracím systémom, vysoký lesk   dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Skrinka dolná D60P pre vstavaný spotrebič s košom ASPEN

323,00 
Skrinka dolná D60P pre vstavaný spotrebič s košom ASPEN - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor ASPEN  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sa vyznačujú vysokým leskom a bezdotykovým otváracím systémom, vysoký lesk   dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.

Skrinka dolná vysoká D60R ASPEN

323,00 
Skrinka dolná vysoká D60R ASPEN - je ideálna skrinka na uloženie rôznych kuchynských potrieb. Kuchynský sektor ASPEN  vyniká príjemným dizajnom. Skrinky sa vyznačujú vysokým leskom a bezdotykovým otváracím systémom, vysoký lesk   dodá Vašej kuchyni mimoriadne krásny vzhľad.