Product Tag - VISBY

 • 0 out of 5

  Nástenná polica P1 VISBY

  Nástenná polica P1 VISBY - polica, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  32.00 
 • 0 out of 5

  Vitrína W2S VISBY

  Vitrína W2S VISBY -vitírna, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  163.00 
 • 0 out of 5

  Vitrína W1D2S VISBY

  Vitrína W1D2S VISBY - vitrína, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  211.00 
 • 0 out of 5

  Konferenčný stolík ST VISBY

  Konferenčný stolík ST VISBY - konferenčný stolík, ktorý  Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  121.00 
 • 0 out of 5

  Skriňa S2D2S VISBY

  Skriňa S2D2S VISBY - skriňa, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  305.00 
 • 0 out of 5

  RTV stolík VISBY

  RTV stolík VISBY - stolík, ktorý Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  136.00 
 • 0 out of 5

  Komoda K2S2S VISBY

  Komoda K2S2S VISBY - komoda, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  233.00 
 • 0 out of 5

  Komoda K4S VISBY

  Komoda K4S VISBY - komoda, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  174.00 
 • 0 out of 5

  Komoda K3S VISBY

  Komoda K3S VISBY - komoda, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  174.00 
 • 0 out of 5

  Komoda K2D3S VISBY

  Komoda K2D3S VISBY - komoda, ktorá Vás svojím škandinávskym štýlom zaujme na prvý pohľad, má lakované čelá, drevené rukoväte a nohy sú tou najlepšou kombináciou.Jednoduchá forma systému VISBY  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  234.00