Product Tag - SMART

 • Detská izba SMART
  0 out of 5

  Detská izba SMART

  Detská izba SMART - moderná detská izba, ktorá je veľmi praktická a útulná zároveň. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou detskej izby SMART. Vytvorte si s nami harmóniu vášho domova
  1,565.00 
 • Posteľ s úložným priestorom SMART
  0 out of 5

  Posteľ s úložným priestorom SMART

  Posteľ s úložným priestorom SMART vyniká originalitou a komfortom. Vhodná posteľ do detských či študentských izieb hlavne pre jej úložný priestor. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  201.00 
 • Skriňa rohová SMART
  0 out of 5

  Skriňa rohová SMART

  Skriňa rohová SMART  je praktická skriňa, vytvárajúca maximálne priestranný úložný priestor, preto je vhodná hlavne do detských či študentských izieb.  Vytvorte si s nami harmóniu vášho domova.
  270.00 
 • Komoda 80 SMART
  0 out of 5

  Komoda 80 SMART

  Komoda 80 SMART  – obsahuje dve vysúvacie zásuvky a dvierka, pričom svojím farebným variantom vyniká originalitou a komfortom. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať sektorovým nábytkom systému SMART.
  143.00 
 • Skriňa 80 SMART
  0 out of 5

  Skriňa 80 SMART

  Skriňa 80 SMART obsahuje dva súvislé šuflíky a zatváraciu časť. Vďaka jej jednoduchému vzhľadu zútulní každú detskú či študentskú izbu. Prvky z kolekcie Vám umožnia usporiadať priestor pre vaše dieťa veľmi zaujímavým a praktickým spôsobom.
  222.00 
 • Regál na bielizeň SMART
  0 out of 5

  Regál na bielizeň SMART

  Regál na bielizeň SMART obsahuje dva vysúvacie šuflíky a zatváraciu poličku. Je to práve ten kúsok, ktorý sa hodí a skvele zapadne do každej miestnosti vášho domova napríklad v spálni, obývacej či detskej izbe. Má moderný vzhľad a jemnú farbu. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  162.00 
 • Regál SMART
  0 out of 5

  Regál SMART

  Regál SMART - vyniká originalitou a komfortom. Obsahuje dva vysúvacie šuflíky. Regály – praktický kus nábytku vhodný do každej miestnosti vášho domova, do spálne, obývacej izby, detskej izby, chodby aj kúpeľne.
  130.00 
 • Závesná polička SMART
  0 out of 5

  Závesná polička SMART

  Závesná polička SMART– je polička, ktorá je veľmi jednoduchá a pritom komfortná. Je to vhodná polička, na odkladanie maličkostí, ktoré vďaka jej modernému dizajnu a jemnej farbe vyniknú.
  46.00 
 • PC stolík SMART
  0 out of 5

  PC stolík SMART

  PC - stolík SMART -  obsahuje dve vysúvacie zásuvky. PC stolík je stolík, ktorý je nepostrádateľným kusom nábytku v každom interiéri . Bez zaujímavého písacieho stolíka sa nezaobíde žiadna poriadna detská izba. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  130.00