Product Tag - ROYAL

 • Dolná 20 s policami ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 20 s policami ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 20 s policami ROYAL obsahuje poličky, do ktorých možno vložiť rôzne kuchynské potreby.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  31.00 
 • Komoda ROYAL R2S
  0 out of 5

  Zľava – Komoda ROYAL R2S

  Komoda ROYAL R2S obsahuje dve vysúvacie zásuvky, 1x polica. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb.Anglický štýl vo svojom dome? Áno. Kolekcia nábytku systému ROYAL bola vytvorená s cieľom vytvoriť teplý, útulný a predovšetkým štýlový interiér.
  118.00 
 • Spálňová zostava ROYAL
  0 out of 5

  Spálňová zostava ROYAL

  Spálňová zostava ROYAL vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova. Dokonalým doplnkom k štýlovému domu bude spálňa z kráľovskej série, ktorá je zachovaná v anglickom charaktere  
  862.00 
 • Dolná 80 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 80 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 80 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  79.00 
 • Vysoká potravinová skrinka 40 s policami ROYAL
  0 out of 5

  Vysoká potravinová skrinka 40 s policami ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Vysoká potravinová skrinka 40 s policami ROYAL obsahuje police, v ktorých si nájde každá potravina svoje miesto.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  128.00 
 • ROYAL regál RN
  0 out of 5

  ROYAL regál RN

  Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru harmonického domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky ROYAL. Hodí sa predovšetkým do obývacej izby alebo jedálne.
  118.00 
 • Komoda ROYAL RS
  0 out of 5

  Komoda ROYAL RS

  Komoda ROYAL RS obsahuje šesť vysúvacích zásuviek.Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Anglický štýl vo svojom dome? Áno. Kolekcia nábytku systému ROYAL bola vytvorená s cieľom vytvoriť teplý, útulný a predovšetkým štýlový interiér.
  198.00 
 • Dvierka na umývačku riadu 59,6x71,3 ROYAL
  0 out of 5

  Dvierka na umývačku riadu 59,6×71,3 ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dvierka na umývačku riadu 59,6x71,3 ROYAL sú určené pre vstavanú umývačku riadu.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom týchto dvierok. Neoľutujete.
  21.00 
 • Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL
  0 out of 5

  Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Vysoká 60 pre vstavaný spotrebič s košom ROYAL je skrinka s 2 dvierkami, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  144.00 
 • Horná 80 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Horná 80 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 80 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  70.00 
 • Horná 60 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Horná 60 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 60 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  63.00 
 • Horná 50 výklopná nad digestor ROYAL
  0 out of 5

  Horná 50 výklopná nad digestor ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 50 výklopná nad digestor ROYAL je skrinka, ktorá je určená nad digestor. Vytvorte si s ňou komfort v kuchyni.
  38.00 
 • Horná 40 dvierková ROYAL
  0 out of 5

  Horná 40 dvierková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Horná 40 dvierková ROYAL - vo vnútri tejto skrinky sa nachádza polička, ktorá slúži na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  46.00 
 • Dolná 80 drezová ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 80 drezová ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 80 drezová ROYAL - skrinka má 2 dvierka, ktoré sa otvárajú pomocou kovovej úchytky.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  71.00 
 • Dolná 60 zásuvková ROYAL
  0 out of 5

  Dolná 60 zásuvková ROYAL

  Kuchynský sektor ROYAL je tým najlepším výberom pre Vašu kuchyňu. Vyniká provensálskym štýlom, ktorým prinesiete do Vašej kuchyne kus Francúzska.Dolná 60 zásuvková ROYAL obsahuje 3 šuflíky, do ktorých možno uložiť rôzne kuchynské potreby.Rozžiarte svoju kuchyňu výberom tejto skrinky. Neoľutujete.
  122.00