Product Tag - PROWANSJA

 • Vysoká pre vstavaný spotrebič s košom PROWANSJA
  0 out of 5

  Vysoká pre vstavaný spotrebič s košom PROWANSJA

  Vysoká pre vstavaný spotrebič s košom PROWANSJA je určená pre vstavaný spotrebič. Má 2 skrinky, do ktorých možno uložiť rôzne kuchynské potreby.Rozmery v cm: 60 x 212 x 58 (Š V H)Vytvorte si komfort v kuchyni a nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom PROWANSJA.
  223.00 
 • Nočný stolík PROWANSJA SN
  0 out of 5

  Nočný stolík PROWANSJA SN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PROWANSJA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  65.00 
 • 0 out of 5

  Vešiakový panel WP PROWANSJA

  Vešiakový panel WP PROWANSJA - obsahuje priestor na odkladanie oblečenia, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný je predovšetkým do predsiení a čakární.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.

  96.00 
 • 0 out of 5

  Vysoká predsieňová skriňa S1D2S

  Vysoká predsieňová skriňa S1D2S -jednoduchá a moderná vysoká skriňa s úložným priestorom pre kabáty a topánky.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska

  251.00 
 • 0 out of 5

  Predsieňová skrinka na topánky LWK PROWANSJA

  Predsieňová skrinka na topánky PROWANSJA - jednoduchá a moderná lavička s úložným priestorom na topánky, ktorá zapadne do každej predsiene.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska

  168.00 
 • 0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS2

  Zrkadlo PROWANSJA LS2 -je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.
  63.00 
 • Stolička PROWANSJA KRZ6
  0 out of 5

  Stolička PROWANSJA KRZ6

  Stolička PROWANSJA KRZ6 -  je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.
  105.00 
 • zrkadlo PROWANSJA ls sosna andersen lefkas tmavý
  0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS

  Zrkadlo PROWANSJA LS - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.
  94.00 
 • Konferenčný stolík PROWANSJA st
  0 out of 5

  Konferenčný stolík PROWANSJA st

  Konferenčný stolík PROWANSJA st - je to jednoduchý a stolík, ktorý obsahuje jednu praktickú poličku na odkladanie vecí.Vhodný na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA,  jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.
  82.00 
 • Vitrína PROWANSJA W1S
  0 out of 5

  Vitrína PROWANSJA W1S

  Vitrína PROWANSJA W1S - skladá sa z jednej zatváracej časti pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  194.00 
 • Pracovná doska ku kuchyni PROWANSJA-CHIPPIASEK
  0 out of 5

  Pracovná doska ku kuchyni PROWANSJA 1m

  Pracovná doska ku kuchyni PROWANSJA - 1 m je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.Vytvorte si komfort v kuchyni a nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom PROWANSJA.
  34.00 42.00 
 • Skriňa PROWANSJA S1D
  0 out of 5

  Skriňa PROWANSJA S1D

  Skriňa PROWANSJA S1D - je to jednoduchá a praktická skriňa, je to jedno dverová skriňa .Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  179.00 
 • Dvierka na umývačku riadu 713 x 446 PROWANSJA
  0 out of 5

  Dvierka na umývačku riadu 713 x 446 PROWANSJA

  Dvierka na umývačku riadu 713 x 446 PROWANSJA sú určené pre vstavanú umývačku riadu.Rozmery v cm: 44,6 x 71,3 (Š V)Vytvorte si komfort v kuchyni a nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom PROWANSJA.
  29.00 
 • Dvierka na umývačku riadu 713 x 596 PROWANSJA
  0 out of 5

  Dvierka na umývačku riadu 713 x 596 PROWANSJA

  Dvierka na umývačku riadu 713 x 596 PROWANSJA sú určené pre vstavanú umývačku riadu.Rozmery v cm: 59,6 x 71,3 (Š V)Vytvorte si komfort v kuchyni a nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom PROWANSJA.
  34.00 
 • Dvierka na umývačku riadu 570 x 446 PROWANSJA
  0 out of 5

  Dvierka na umývačku riadu 570 x 446 PROWANSJA

  Dvierka na umývačku riadu 570 x 446 PROWANSJA sú určené pre vstavanú umývačku riadu.Rozmery v cm: 44,6 x 57 (Š V)Vytvorte si komfort v kuchyni a nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom PROWANSJA.
  26.00