Product Tag - PROWANSJA

 • Spalnova zostava PROWANSJA sosna andersen_lefkas tmavy
  0 out of 5

  Spálňová zostava PROWANSJA

  Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému PROWANSJA. Vyniká originalitou a komfortom. Dôležitou súčasťou spálňovej zostavy je provensálsky štýl vďaka, ktorému pôsobí moderne a neodolateľne.
  1,020.00 
 • Nočný stolík PROWANSJA SN
  0 out of 5

  Nočný stolík PROWANSJA SN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PROWANSJA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  61.00 
 • 0 out of 5

  Dolná 60 drezová PROWANSJA

  Dolná 60 drezová PROWANSJA -je určená na uloženie rôznych kuchynských potrieb.Rozmery v cm: 60 x 72 x 32 (Š V H)Kuchyňa PROWANSJA je výborným výberom pre Vašu kuchyňu. Vďaka krásnemu dizajnu sa do nej určite zamilujete.
  81.00 
 • 0 out of 5

  PC stolík PROWANSJA B1

  PC stolík PROWANSJA B1 - vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do kancelárií. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.Potrebujete si zariadiť pracovný kútik u vás doma? Zariaďujete si kanceláriu? Vytvorte si s nami harmóniu domova a kancelárie.
  257.00 
 • 0 out of 5

  Vešiakový panel WP PROWANSJA

  Vešiakový panel WP PROWANSJA - obsahuje priestor na odkladanie oblečenia, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný je predovšetkým do predsiení a čakární.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.

  90.00 
 • 0 out of 5

  Botník SNB PROWANSJA

  Botník SNB PROWANSJA  - obsahuje dve výklopné zásuvky  a jednu otvorenú poličku na odkladanie obuvi, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do predsiení.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.

  165.00 
 • 0 out of 5

  Vysoká predsieňová skriňa S1D2S

  Vysoká predsieňová skriňa S1D2S -jednoduchá a moderná vysoká skriňa s úložným priestorom pre kabáty a topánky.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska

  235.00 
 • 0 out of 5

  Predsieňová skrinka na topánky LWK PROWANSJA

  Predsieňová skrinka na topánky PROWANSJA - jednoduchá a moderná lavička s úložným priestorom na topánky, ktorá zapadne do každej predsiene.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska

  156.00 
 • 0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS2

  Zrkadlo PROWANSJA LS2 -je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.
  58.00 
 • Stolička PROWANSJA KRZ6
  0 out of 5

  Stolička PROWANSJA KRZ6

  Stolička PROWANSJA KRZ6 -  je jednoduchá, vyniká originalitou a komfortom. Vďaka jej farebnej kombinácií zútulní každú jedáleň.Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.
  99.00 
 • Rozkladací stôl PROWANSJA STD
  0 out of 5

  Rozkladací stôl PROWANSJA STD

  Rozkladací stôl PROWANSJA STD - vyniká originalitou a komfortom, je praktický a vďaka rozkladaniu sa pri neho zmestí šesť osôb.Žiadna jedáleň sa nezaobíde bez poriadneho rozkladacieho stolu preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky PROWANSJA.
  270.00 
 • zrkadlo PROWANSJA ls sosna andersen lefkas tmavý
  0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS

  Zrkadlo PROWANSJA LS - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.
  87.00 
 • Konferenčný stolík PROWANSJA st
  0 out of 5

  Konferenčný stolík PROWANSJA st

  Konferenčný stolík PROWANSJA st - je to jednoduchý a stolík, ktorý obsahuje jednu praktickú poličku na odkladanie vecí.Vhodný na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA,  jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.
  77.00 
 • Vitrína PROWANSJA W1S
  0 out of 5

  Vitrína PROWANSJA W1S

  Vitrína PROWANSJA W1S - skladá sa z jednej zatváracej časti pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  181.00 
 • Pracovná doska ku kuchyni PROWANSJA-CHIPPIASEK
  0 out of 5

  Pracovná doska ku kuchyni PROWANSJA 1m

  Pracovná doska ku kuchyni PROWANSJA - 1 m je ideálnym výberom na skrášlenie Vašej kuchyne.Vytvorte si komfort v kuchyni a nechajte sa inšpirovať kuchynským nábytkom PROWANSJA.
  39.00