Product Tag - PRESTO

 • 0 out of 5

  Vitrína W1D PRESTO

  Vitrína W1D PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  162.00 
 • 0 out of 5

  Závesná polička W1 PRESTO

  Závesná polička W1 PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  45.00 
 • 0 out of 5

  Úložný priestor SZL PRESTO

  Úložný priestor SZL PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  59.00 
 • 0 out of 5

  Konferenčný stolík ST PRESTO

  Konferenčný stolík ST PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  75.00 
 • 0 out of 5

  Nočný stolík SN PRESTO

  Nočný stolík SN PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  62.00 
 • 0 out of 5

  Veľká šatníková skriňa S3D PRESTO

  Veľká šatníková skriňa S3D PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  395.00 
 • 0 out of 5

  Šatníková skriňa S2D PRESTO

  Šatníková skriňa S2D PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  247.00 
 • 0 out of 5

  RTV stolík PRESTO

  RTV stolík PRESTO - jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  127.00 
 • 0 out of 5

  Nízka komoda K4D PRESTO

  Nízka komoda K4D PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  129.00 
 • 0 out of 5

  Komoda K3S PRESTO

  Komoda K3S PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  134.00 
 • 0 out of 5

  Komoda K2D PRESTO

  Komoda K2D PRESTO -jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  178.00 
 • 0 out of 5

  Komoda K2DP PRESTO

  Komoda K2DP PRESTO - jednoduchá forma v celej svojej kráse. Moderný systém pre ľudí, ktorí majú radi kombináciu dobrého dizajnu a funkčnosti. Farba Artisan oak v kombinácii s teplou matnou bielou farbou na frontoch sú jedinečné.Jednoduchá forma systému PRESTO  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  185.00