Product Tag - ORIENT

 • Vitrína ORIENT W2DS
  0 out of 5

  Vitrína ORIENT W2DS

  Vitrína ORIENT W2DS - je jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v jedálni alebo obývacej izbe.
  242.00 
 • Vitrína ORIENT W1DS
  0 out of 5

  Vitrína ORIENT W1DS

  Vitrína ORIENT W1DS - je jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v jedálni alebo obývacej izbe.
  156.00 
 • Skriňa ORIENT S1D
  0 out of 5

  Skriňa ORIENT S1D

  Skriňa ORIENT S1D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo šatni.
  160.00 
 • Skriňa ORIENT S2D
  0 out of 5

  Skriňa ORIENT S2D

  Skriňa ORIENT S2D - je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti a jednej zásuvky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo šatni.
  261.00 
 • Šatníková skriňa ORIENT S3D
  0 out of 5

  Šatníková skriňa ORIENT S3D

  Šatníková skriňa ORIENT S3D  jednoduchá a priestranná skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom je kombinovaná : vešiak + police vďaka čomu má dostatok úložného priestoru.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT  napríklad v spálni alebo šatni.
  417.00 
 • Regál ORIENT W2D
  0 out of 5

  Regál ORIENT W2D

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému OREINT.
  188.00 
 • Regál ORIENT W1D
  0 out of 5

  Regál ORIENT W1D

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému ORIENT.
  128.00 
 • Komoda ORIENT K4D
  0 out of 5

  Komoda ORIENT K4D

  Komoda ORIENT K4D je jednoduchá a praktická, skladá sa z dvoch zatváracích častí, vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT  napríklad v obývacej izbe, spálni alebo vstupných halách.
  217.00 
 • Komoda ORIENT K2D
  0 out of 5

  Komoda ORIENT K2D

  Komoda ORIENT K2D je jednoduchá a praktická, obsahuje na oboch stranách jedny dvierka a v strede sa nachádza jedna polica, ktorá slúži ako odkladací priestor.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo jedálni.
  180.00 
 • Komoda ORIENT K3DS
  0 out of 5

  Komoda ORIENT K3DS

  Komoda ORIENT K3DS je jednoduchá a praktická, obsahuje dve zatváracie časti pričom stredná časť je priehľadná. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná a dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo jedálni.
  171.00 
 • Komoda ORIENT K3D
  0 out of 5

  Komoda ORIENT K3D

  Komoda ORIENT K3D skladá sa z dvoch zatváracích častí a troch zásuviek, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému značky ORIENT napríklad v obývacej izbe, spálni alebo vstupných halách.
  224.00