Product Tag - MONTANA

 • Spálňová zostava MONTANASpalnova zostava MONTANA dub truflowy
  0 out of 5

  Spálňová zostava MONTANA

  Vyniká originalitou a komfortom, zároveň pôsobí moderne. Výhodou spálňovej zostavy Montana je možnosť výberu postelí: Montana L2 a Montana L1. Nechajte sa inšpirovať práve systémom spálňovej zostavy MONTANA.
  627.00 
 • Nočný stolík MONTANA SNNočný stolík MONTANA SN
  0 out of 5

  Nočný stolík MONTANA SN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému MONTANA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  65.00 
 • Posteľ MONTANA L1Postel MONTANA L1 dub truflowy
  0 out of 5

  Posteľ MONTANA L1

  Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý a dub truflowyCíťte sa v každej spálni príjemne  preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA.Rozmery v cm: 164,5 x 100 x 207 (Š V H)
  200.00 220.00 
 • Posteľ MONTANA L2Postel MONTANA L2 dub truflowy
  0 out of 5

  Posteľ MONTANA L2

  Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý a dub truflowy. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA. 
  258.00 
 • Skriňa MONTANA S3DSkrina MONTANA S3D dub truflowy
  0 out of 5

  Skriňa MONTANA S3D

  Cíťte sa v každej spálni príjemne a preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA.Rozmery v cm: 166 x 197 x 53 (Š V H)
  368.00 
 • MONTANA jedálenská stolička KRZ5MONTANA zrkadlo LS dub truflowy
  0 out of 5

  MONTANA jedálenská stolička KRZ5

  MONTANA jedálenská stolička KRZ5 - Žiadna jedáleň a jedálenský stôl sa nezaobíde bez poriadnej stoličky preto sa nechajte inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.
  104.00 
 • MONTANA jedálenský stôl STW
  0 out of 5

  MONTANA jedálenský stôl STW

  MONTANA jedálenský stôl STW - je to jednoduchý jedálenský stôl, ktorý sa hodí do každej modernej jedálne. Svojím dizajnom dokáže navodiť pravú atmosféru domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom značky MONTANA.
  294.00 
 • MONTANA komoda K4D dub lefkas tmavýMONTANA - K4D dub truflowy
  0 out of 5

  MONTANA komoda K4D

  MONTANA komoda K4D priestranná komoda a pohodlné zásuvky sú silným bodom celého usporiadania. Vyrobené z drevotriesky, laminované s viditeľnou štruktúrou dreva.
  139.00 
 • MONTANA zrkadlo LS dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA zrkadlo LS

  Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie MONTANA.
  89.00 
 • MONTANA konferenčný stolík ST fub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA konferenčný stolík ST

  Konferenčný stolík je základom každej obývacej izby a keď ho doplníte prvkami z kolekcie MONTANA, relax pri obľúbenej šálky kávy naberie nový rozmer.
  78.00 
 • MONTANA vitrína W1D dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA vitrína W1D

  MONTANA vitrína W1D - jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná a spodná nepriehľadná. Obsahuje jednu spodnú zásuvku.
  162.00 
 • MONTANA vitrína W2D dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA vitrína W2D

  MONTANA vitrína W2D - jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí pričom vrchná je priehľadná a spodná nepriehľadná. Obsahuje jednu spodnú zásuvku.
  243.00 
 • MONTANA skriňa S1D dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA skriňa S1D

  MONTANA skriňa S1D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti. Vyniká originalitou a komfortom. Hodí sa do každého moderného domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.
  132.00 
 • MONTANA skriňa S2D dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA skriňa S2D

  MONTANA skriňa S2D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Vyniká originalitou a komfortom. Hodí sa do každého moderného domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.
  243.00 
 • Komoda MONTANA KS3 dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  Komoda MONTANA KS3

  Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova a pohodlia v každom interiéri. Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý, dub truflowy
  110.00