Product Tag - MARGO

 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MARGO MINI

  Pohodlná rohová sedačka MARGO MINI do moderných priestorov. Komfort počas sedenia umožňujú polohovateľné podrúčky. Záhlavníky je možné vytiahnúť. Samozrejmosťou je úložný priestor, ktorý sa nachádza v otomanovej časti. Sedačka je rozkladacia, po rozložení vznikne ložná plocha s rozmerom 215/125 cm.Záhlavníky nie sú v cene. Cena záhlavníka je 33€/1ks
  837.00 
 • Rohová sedacia súprava MARGO IIgal5c6fb8857ae12margo-i-pojemnik
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MARGO II

  Rohová sedacia súprava MARGO II - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,123.00 
 • Rohová sedacia súprava MARGO III
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MARGO III

  Rohová sedacia súprava MARGO III - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,437.00 
 • Rohová sedacia súprava MARGOgal59a5c6155c6d6margo-spanie-copy
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MARGO

  Rohová sedacia súprava MARGO - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,008.00 
 • Rohová sedacia súprava MARGO Igal5c6fb8857ae12margo-i-pojemnik
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MARGO I

  Rohová sedacia súprava MARGO I - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,162.00