Product Tag - LINK

 • polička link dub sonoma
  0 out of 5

  Polička LINK

  Polička LINK je praktická a jednoduchá závesná polička na stenu, s tromi oddelenými otvorenými priestormi. Žiadna moderná obývacia alebo detská izba sa nezaobíde bez poriadnej závesnej poličky. Preto neváhajte a doplňte si obývaciu alebo detskú izbu závesnou poličkou z kolekcie LINK.
  59.00 
 • PC stolík LINK
  0 out of 5

  PC stolík LINK

  PC stolík LINK- obsahuje štyri vysúvacie zásuvky. PC stolík je stolík, ktorý je nepostrádateľným kusom nábytku v každom interiéri . Bez zaujímavého písacieho stolíka sa nezaobíde žiadna poriadna detská izba.
  138.00 
 • Manželská posteľ 160 LINK
  0 out of 5

  Manželská posteľ 160 LINK

  Manželská posteľ 160 LINK je praktická jednoduchá posteľ s moderným dizajnom v jemnom farebnom prevedení.  Je to neodmysliteľná časť každej spálne, preto sa nechajte inšpirovať manželskou posteľou z kolekcie LINK.
  209.00 
 • toaletný stolík LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Toaletný stolík LINK

  Toaletný stolík LINK - jednoduchý a praktický stolík, ktorí má na ľavej strane štyri vysúvacie zásuvky. Je možné kombinovať ho s posteľou, skriňami i ďalším nábytkom z rovnakej zostavy LINK. 
  132.00 
 • Skriňa so zrkadlom 200 LINK
  0 out of 5

  Skriňa so zrkadlom 200 LINK

  Skriňa so zrkadlom 200 LINK  skriňa s veľkým úložným priestorom, skladá sa z dvoch dverových častí a v strede má zrkadlo. Žiadna poriadna spálňa sa nezaobíde bez modernej a praktickej skrine, preto neváhajte a inšpirujte sa skriňou z kolekcie LINK. 
  440.00 
 • Skriňa so zrkadlom 120 LINK
  0 out of 5

  Skriňa so zrkadlom 120 LINK

  Skriňa so zrkadlom 120 LINK sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom má na pravej strane zrkadlo. Žiadna poriadna detská izba sa nezaobíde bez modernej a praktickej skrine, preto neváhajte a inšpirujte sa skriňou z kolekcie LINK. 
  313.00 
 • skriňa 80 LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Skriňa 80 LINK

  Skriňa 80 LINK sa skladá z dvoch zatváracích častí. Jednoduchá a praktická skriňa v jemných farbách. Žiadna poriadna obývacia izba sa nezaobíde bez modernej a praktickej skrine, preto neváhajte a inšpirujte sa skriňou z kolekcie LINK.
  179.00 
 • Posteľ 90 LINK
  0 out of 5

  Posteľ 90 LINK

  Jedno osobová posteľ 90 LINK je jednoduchá a komfortná posteľ, ktorá zaručí kvalitný spánok. Postele sú základným prvkom každého domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať posteľou z kolekcie LINK.
  140.00 
 • Regál na bielizeň 60 LINK
  0 out of 5

  Regál na bielizeň 60 LINK

  Regál na bielizeň 60 LINK je praktický kus nábytku vhodný do každej miestnosti vášho domova, do spálne, obývacej izby, detskej izby, chodby aj kúpeľne. Žiadna moderná obývacia izba sa nezaobíde bez poriadnej regálu.  Preto neváhajte a doplňte si obývaciu izbu regálom z kolekcie LINK.
  150.00 
 • regál 60 LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Regál 60 LINK

  Regál 60 LINK je praktický kus nábytku vhodný do každej miestnosti vášho domova, do spálne, obývacej izby, detskej izby, chodby aj kúpeľne. Žiadna moderná detská izba sa nezaobíde bez poriadnej regálu.  Preto neváhajte a doplňte si detskú izbu regálom z kolekcie LINK.
  156.00 
 • komoda 140 LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Komoda 140 LINK

  Komoda 140 LINK  praktická trojdielna komoda, ktorá má v strede štyri zásuvky a na bokoch otváracie časti. Komody sú základným nábytkom každého moderného interiéru, preto neváhajte a doplňte si Váš domov komodou z kolekcie LINK.
  190.00 
 • komoda 120 LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Komoda 120 LINK

  Komoda 120 LINK moderná trojdielna komoda, ktorá sa skladá z 3 zatváracích častí, pričom stredná je priehľadná. Komody sú základným nábytkom každého moderného interiéru, preto neváhajte a doplňte si obývaciu izbu komodou z kolekcie LINK.
  175.00 
 • komoda 80 LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Komoda 80 LINK

  Komoda 80 LINK praktická dvojdielna komoda, ktorá má na pravej strane štyri zásuvky a na ľavej strane otváraciu časť.  Komody sú základným nábytkom každého moderného interiéru, preto neváhajte a doplňte si Váš domov komodou z kolekcie LINK.
  162.00 
 • Nočný stolík 60 LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Nočný stolík 60 LINK

  Nočný stolík 60 LINK  praktický a jednoduchý stolík, ktorý obsahuje dve zásuvky. Jemné farebné prevedie mu dodáva moderný dizajn. Jednotlivé prvky z kolekcie LINK umožnia veľmi zaujímavým a praktickým spôsobom usporiadať trendové obývacie steny alebo ľahko zariaďovať obývacie izby, jedálne, spálne alebo detské či študentské izby.
  75.00 
 • zrkadlo LINK dub sonoma
  0 out of 5

  Zrkadlo LINK

  Zrkadlo LINK je jednoduché a praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti. Jemné farebné prevedenie mu dodáva moderný vzhľad. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie LINK.
  47.00