Product Tag - KARMEN

 • Pevná pohovka dvojsed KARMENPevná pohovka dvojsed KARMEN
  0 out of 5

  Pevná pohovka dvojsed KARMEN

  Pohodlná a kvalitná pohovka patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej izby. V našej širokej ponuke nájdete pohovky nielen v modernom štýle, ale aj v širokých farebných prevedeniach. Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej pohovky KARMEN. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  269.00
 • Pevná pohovka dvojsed KARMEN
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka dvojsed KARMEN

  Rozkladacia pohovka dvojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  339.00
 • LATTE S5 KARMONAPevné kreslo KARMEN hnedá S1
  0 out of 5

  Pevné kreslo KARMEN

  Pevné kreslo KARMEN vyniká originalitou a komfortom. Vyberte si z našej ponuky kresiel pre pohodlie vášho domova! Nájdite si u nás príjemné a pohodlné kreslo, ktoré Vám vytvorí a spríjemní kútik na relaxovanie s knihou.
  214.00
 • Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN latte S5EKO ORECH 21 S KARMEN
  0 out of 5

  Pohovka pevná trojsed KARMEN

  Pohovka pevná trojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  311.00
 • Rozkladacie kreslo KARMEN welur hnedá W8Rozkladacie kreslo KARMEN hnedá S1
  0 out of 5

  Rozkladacie kreslo KARMEN

  Rozkladacie kreslo KARMEN vyniká originalitou a komfortom. Vyberte si z našej ponuky kresiel pre pohodlie vášho domova! Nájdite si u nás príjemné a pohodlné kreslo, ktoré Vám vytvorí a spríjemní kútik na relaxovanie s knihou.
  241.00
 • Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN latte S5trojsed r KARMEN eko cierna
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN

  Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  426.00
 • Rohová sedacia súprava KARMEN III
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava KARMEN III

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.V našej širokej ponuke nájdete sedacie súpravy nielen v modernom štýle.
  918.00
 • Sedacia súprava KARMEN I
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN I

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.
  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN II
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN II

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.
  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN III
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN III

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.
  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN IV
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN IV

  Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej sedacej súpravy KARMEN. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. Sedacia súprava KARMEN čaká práve na Vás.
  854.00
 • Sedacia súprava KARMEN VI
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN VI

  Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej sedacej súpravy KARMEN. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  854.00
 • Rohová sedacia súprava KARMEN VII
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava KARMEN VII

  Rohová sedacia súprava KARMEN- ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  750.00