Product Tag - GRENADA

 • Zrkadlo G 48 orechZrkadlo G 48 latte
  0 out of 5

  Zrkadlo G 48

  Zrkadlo G 48 vyniká originalitou a komfortom. Vhodné do spální, obývačiek, kancelárií ale aj do detských izieb.
  36.00
 • Kontajner zásuvkový G 52Kontajner zásuvkový G 52 latte
  0 out of 5

  Kontajner zásuvkový G 52

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému GRENADA
  56.00
 • Kontajner dvierkový G 50 orechKontajner dvierkový G 50 latte
  0 out of 5

  Kontajner dvierkový G 50

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému GRENADA.
  53.00
 • GRENADA RTV skrinka G 03 orechGRENADA RTV skrinka G 03 latte
  0 out of 5

  GRENADA RTV skrinka G 03

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému GRENADA.
  102.00
 • GRENADA posteľ G 49 orechGRENADA posteľ G 49 latte
  0 out of 5

  GRENADA posteľ G 49

  Posteľ musí spĺňať predovšetkým hlavnú vlastnosť, ktorou je kvalitný spánok.  Preto Vám ponúkame  široký výber postelí pre Váš nerušený spánok. Vyberať môžete z mnohých šírok, štýlov i farieb.
  330.00
 • Zrkadlo Grenada G48
  0 out of 5

  Zrkadlo Grenada G48

  Zrkadlo Grenada G48 - je to jednoduché a  praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie  GRENADA.
  37.00
 • Grenada nadstavec vitrína G24
  0 out of 5

  Grenada nadstavec vitrína G24

  Grenada nadstavec vitrína G24 - jednoduchý a praktický nadstavec na komodu, ktorý sa skladá z dvoch zatváracích priehľadných častí s LED poličkou, jednou otvorenou časťou a dvoma zásuvkami. Vyniká originalitou a komfortom, svojím dizajnom vytvára dokonalú harmóniu Vášho domova.
  198.00
 • Regál vysoký Grenada G15Regál vysoký Grenada G15
  0 out of 5

  Regál vysoký Grenada G15

  Regál vysoký Grenada G15 - je to jednoduchý a praktický regál, ktorý sa skladá zo štyroch otvorených poličiek, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Obsahuje priestor  na odkladanie maličkostí, pričom vyniká originalitou a komfortom.
  42.00
 • Vitrína s LED osvetlením Grenada G06Vitrína s LED osvetlením Grenada G06
  0 out of 5

  Vitrína s LED osvetlením Grenada G06

  Vitrína s LED osvetlením Grenada G06 - je to jednoduchá vitrína, ktorá  má moderný dizajn a  skladá sa z dvoch zatváracích častí, pričom jedna je priehľadná. Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu.
  110.00
 • Dvojdverová skriňa Grenada G01
  0 out of 5

  Dvojdverová skriňa Grenada G01

  Dvojdverová skriňa Grenada G01 -  je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí  a obsahuje jednu poličku a vešiakovú tyč.  Je vhodná na doplnenie sektorového systému značky GRENADA. Hodí sa predovšetkým do spální, detských izbieb ale aj obývacích izieb.
  174.00
 • Spálňová zostava GRENADA 1
  0 out of 5

  Spálňová zostava GRENADA 1

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému Grenada. Vyniká originalitou, komfortom a svojím designom dokáže zabezpečiť pocit útulného domova v každom interiéri.
  1,046.00
 • Spálňová zostava GRENADA 2
  0 out of 5

  Spálňová zostava GRENADA 2

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému Grenada. Vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit útulného domova a rodinného zázemia.
  986.00
 • Spálňová zostava GRENADA 3
  0 out of 5

  Spálňová zostava GRENADA 3

  Spálňová zostava Grenada 3 vyniká svojou originalitou a komfortom. Svojím designom dokáže navodiť pocit útulného domova a tiež pravú atmosféru rodinného zázemia.
  1,021.00
 • Komoda trojzásuvková G 21 orechKomoda trojzásuvková G 21 latte
  0 out of 5

  Komoda trojzásuvková G 21

  Komoda trojzásuvková G 21 obsahuje tri vysúvacie zásuvky. Svojím designom dokáže navodiť ten pravý pocit útulného domova. Cíťte sa v každej izbe príjemne preto, sa nechajte inšpirovať našou ponukou komody značky GRENADA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  115.00
 • Vešiakový panel G 61Vešiakový panel G 61
  0 out of 5

  Vešiakový panel G 61

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru  v každom interiéri.   Nechajte inšpirovať  našou  ponukou praktických vešiakových panelov, kde sa však na malom priestore pomestí veľa oblečenia. Systém GRENADA je na to ako stvorený.
  47.00