Product Tag - ADA

 • Toaletka ADAgal5c8baf0acac00ada-biurko-toaletka-galeria
  0 out of 5

  Toaletka ADA

  Toaletka ADA - vyniká originalitou a komfortom. Vhodná predovšetkým do spální. Cíťte sa v každej miestnosti príjemne, preto sa nechajte inšpirovať naším sektorovým nábytkom systému ADA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  98.00103.00
 • Botník ADA 60
  0 out of 5

  Botník ADA 60

  Botník ADA 60 - obsahuje tri výklopné zásuvky na odkladanie obuvi, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do predsiení. Predsieň, to je v prvom rade miesto, ktorý spôsobí prvý dojem z vášho bytu či domu. Topánky v predsieni? Nemôžete nájsť druhú do páru?
  81.0095.00
 • Botník ADA 97
  0 out of 5

  Botník ADA 97

  Botník ADA 97 - obsahuje jednu zatváraciu časť a  dve výklopné zásuvky na odkladanie obuvi, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do predsiení. Predsieň, to je v prvom rade miesto, ktorý spôsobí prvý dojem z vášho bytu či domu. Topánky v predsieni? Nemôžete nájsť druhú do páru?
  83.0097.00
 • Predsieňová zostava ADA
  0 out of 5

  Predsieňová zostava ADA

  Predsieňová zostava ADA - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru.  Dostupná vo farebnom prevedení biela+biely lesk, biela+biely mat.Predsieň je kľúčovým miestom Vašej domácnosti. Vďaka predsieňovej zostave ADA sa stane modernou a funkčnou.
  154.00179.00
 • Konferenčný stolík ADAKonferenčný stolík ADA
  0 out of 5

  Konferenčný stolík ADA

  Konferenčný stolík ADA - moderný konferenčný stolík, ktorý rozjasní Váš domov. Vďaka jednoduchému a nadčasovému dizajnu sa dá ľahko kombinovať s rôznymi typmi nábytku.
  55.00