Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Kreslo KARMONA

Kolekcia Karmona predstavuje široký výber elegantného a pohodlného čalúneného nábytku, ktorý je možné použiť v obývacej izbe, spálni alebo hosťovskej izbe. Nepochybnou výhodou tejto kolekcie je veľký výber prvkov dostupných v mnohých farbách a zakončených rôznymi poťahovými materiálmi, ako aj prijateľná cena odlišujúca našu ponuku od konkurencie. Medzi nábytkom tejto série nájdete pohodlné kreslá, pohovky, pohovky, ale aj rozkladacie pohovky s pohodlnou plochou na spanie a rohové pohovky.

Pohovka 3-os. WERINA

701,00 
WERINU si zamilujete pri prvom posadení. Pohovka 3-os. WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.

Pohovka 2-os. WERINA

575,00 606,00 
WERINU si zamilujete pri prvom posadení. Pohovka 2-os. WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interéru. Výber farebného prevedenia je naozaj bohatý.
 

Kreslo Paris

281,00 
Pekné a pohodlné kreslo Paris s moderným dizajnom, ponúka skvelý moderný a klasický štýl. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, s nožnicami v škandinávskom štýle.

Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN

567,00 
Rozkladacia pohovka trojsed KARMEN- vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.

Taburetka otváracia

31,00 
Taburetka otváracia - moderná jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.

Taburetka M

14,00 
Taburetka M - moderná a jednoduchá taburetka, ktorá je dostupná  v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.

Taburetka D

17,00 
Taburetky môžu poslúžiť ako doplnok k sedacej súprave.  Dostupné v niekoľkých prevedeniach, preto stačí si len vybrať. Nechajte sa inšpirovať našou širokou ponukou.