TV stolíky

TV stolíky

Stolík pod televízor je základom každej modernej obývačky. Správnym výberom ovplyvníte jej celkový vzhľad. Jednoduché a praktické TV skrinky sú vhodné predovšetkým do obývacích izieb pod televízor, avšak vďaka svojej univerzálnosti sa dajú využiť aj v iných častiach vášho bytu či domu. Ponúkame široký výber farebných prevedení a štýlov.

 • RTV stolík RRTV155 RENE
  0 out of 5

  RTV stolík RRTV155 RENE

  RTV stolík RRTV155 RENE - moderný stolík pod televízor a dvomi skrinkami, otvorenou poličkou a zásuvkou.Klasický dizajn doplnený borovicovým dekorom zdôrazňujú čierne úchytky.Jednotlivé prvky z kolekcie RENE umožnia veľmi zaujímavým spôsobom usporiadať  izbu presne podľa Vašich predstáv.
  109.00 
 • RTV stolík Arco 187biely rtv vacsi
  0 out of 5

  RTV stolík Arco 187

  RTV stolík Arco 187  je to jednoduchá, praktická elegantná skrinka, ktorá sa skladá z jednej zatvorenej a jednej otvorenej časti s policou a podsvietením LED. Svojím elegantným dizajnom zaručí dokonalú harmóniu Vášho domova, hodí sa predovšetkým do obývacej izby.
  110.00 128.00 
 • RTV stolík s policou SKY SRTV155RTV stolík s policou SKY SRTV155 dub riviera
  0 out of 5

  RTV stolík s policou SKY SRTV155

  Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej izby. Jeho farebná kombinácia a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru. Stolík pod televízor je základom každej obývačky a keď ho doplníte prvkami z kolekcie SKY, relax pri obľúbenom filme či seriály rázom naberie nový rozmer.
  124.00 
 • RTV skrinka AMADIS 36 latteRTV skrinka AMADIS 36 orech
  0 out of 5

  RTV skrinka AMADIS 36

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.Dostupná v troch farebných prevedeniach: latte, orech, vanilka/orechCíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať obývačkovým sektorovým nábytkom systému AMADIS.
  127.00 
 • RTV stolík Xelo 2d
  0 out of 5

  RTV stolík Xelo 2d

  RTV stolík Xelo 2d - je stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje dve  zatváracie skrinky a jednu otvorenú poličku.  Vďaka tomu má dostatok úložného priestoru.Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej izby. Jeho farba a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru.
  86.00 
 • RTV stolík Xelo 1d
  0 out of 5

  RTV stolík Xelo 1d

  RTV stolík Xelo 1d - je stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje jednu zatváraciu skrinku a jednu otvorenú poličku.  Vďaka tomu má dostatok úložného priestoru.Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej izby. Jeho farba a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru.
  89.00 
 • RTV stolík Arco 138rtv biely
  0 out of 5

  RTV stolík Arco 138

  RTV stolík Arco 138  je  jednoduchá, praktická elegantná skrinka, ktorá sa skladá z jednej zatvorenej a jednej otvorenej časti s policou podsvietenou LED.  Svojím elegantným dizajnom zaručí dokonalú harmóniu Vášho domova, hodí sa predovšetkým do obývacej izby.
  76.00 87.00 
 • RTV stolík ERTVSZ120 ENJOYRTV stolík ERTVSZ120 ENJOY
  0 out of 5

  RTV stolík ERTVSZ120 ENJOY

  RTV stolík ERTVSZ120 ENJOY - moderný a dizajnový rtv stolík na podstavci so skrinkou, zásuvkou a poličkou.Siahnite po modernom prístupe k dizajnu Vášho interiéru vďaka jednoduchosti a neobmedzeným možnostiam usporiadania nábytku.
  109.00 
 • RTV stolík ERTV120 ENJOY
  0 out of 5

  RTV stolík ERTV120 ENJOY

  RTV stolík ERTV120 ENJOY - moderný a dizajnový rtv stolík na podstavci s dvomi otváracími skrinkami.Siahnite po modernom prístupe k dizajnu Vášho interiéru vďaka jednoduchosti a neobmedzeným možnostiam usporiadania nábytku.
  97.00 
 • RTV stolík BRTV154 BASIC
  0 out of 5

  RTV stolík BRTV154 BASIC

  RTV stolík BRTV154 BASIC - moderný stolík pod televízor s nožičkami. Stolík má dve skrinky, uprostred ktorých je odkladacia polička.  Pod poličkou je zásuvka, do ktorej si môžete odložiť maličkosti.Jednoduché línie a zaujímavá kombinácia grafitu s teplým odtieňom dreva.
  137.00 
 • RTV stolík BRTV104 BASIC
  0 out of 5

  RTV stolík BRTV104 BASIC

  RTV stolík BRTV104 BASIC - moderný stolík pod televízor s úložným priestorom a nožičkami.Jednoduché línie a zaujímavá kombinácia grafitu s teplým odtieňom dreva. Minimalistický štýl a jemné nohy dotvoria útulnú atmosféru a prinesú do Vašej izby teplo.
  94.00 
 • Stolík RTV FRIDA RTV2D1S
  0 out of 5

  Stolík RTV FRIDA RTV2D1S

  Stolík RTV FRIDA RTV2D1S -  je určený pod TV, obsahuje  tri zatváracie skrinky a jednu otvorenú časť.   Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru. Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej či detskej izby.
  164.00 
 • Stolík RTV FRIDA RTV2D2S
  0 out of 5

  Stolík RTV FRIDA RTV2D2S

  Stolík RTV FRIDA RTV2D2S -  je určený pod TV, obsahuje dve zatváracie skrinky a dve  zásuvky. Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru. Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej či detskej izby. Jeho farebné prevedenie a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru.
  177.00 
 • RTV stolík FALCO FRTV100polica falco
  0 out of 5

  RTV stolík FALCO FRTV100

  Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej či detskej izby. Jeho farebná kombinácia a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru. Stolík pod televízor je základom každej obývačky a keď ho doplníte prvkami z kolekcie FALCO, relax pri obľúbenom filme či seriály rázom naberie nový rozmer
  94.00 
 • RTV stolík FALCO FRTV150polica falco
  0 out of 5

  RTV stolík FALCO FRTV150

  Stolík pod televízor je základom každej obývačky a keď ho doplníte prvkami z kolekcie FALCO, relax pri obľúbenom filme či seriály rázom naberie nový rozmer.
  105.00