Prowansja

Spálňový sektor Prowansja

 • Nočný stolík PROWANSJA SN
  0 out of 5

  Nočný stolík PROWANSJA SN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému PROWANSJA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  61.00 
 • zrkadlo PROWANSJA ls sosna andersen lefkas tmavý
  0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS

  Zrkadlo PROWANSJA LS - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.
  87.00 
 • Skriňa PROWANSJA S2D
  0 out of 5

  Skriňa PROWANSJA S2D

  Skriňa PROWANSJA S2D - je to jednoduchá a praktická skriňa, ktorá je dvojdverová .Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.
  254.00 
 • PROWANSJA S4D skriňa
  0 out of 5

  PROWANSJA S4D skriňa

  Charakteristkými prvkami, ktoré priťahujú pozornosť, sú charakteristicky zdobené predné a originálne rukoväte.  Svojím designom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova v každej domácnosti. Nechajte sa inšpirovať spálňovým sektorom systému PROWANSJA.
  533.00 
 • PROWANSJA L1 posteľ
  0 out of 5

  PROWANSJA L1 posteľ

  Ďalšími prvkami, ktoré priťahujú pozornosť, sú charakteristicky zdobené predné a originálne rukoväte.  Svojím designom dokáže zabezpečiť ten pravý pocit útulného domova.  Nechajte sa inšpirovať spálňovým sektorom systému PROWANSJA.

  262.00 
 • Komoda PROWANSJA K4S
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K4S

  Komoda PROWANSJA K4S obsahuje štyri vysúvacie šuflíky a po bokoch komody sa nachádzajú dvierka. PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.Kombinácia bieleného dreva - BOROVICE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.
  228.00 
 • Komoda PROWANSJA K3SP
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K3SP

  Komoda PROWANSJA K3SP obsahuje tri vysúvacie šuflíky. V spodnej časti komody sa nachádzajú dvierka to znamená, že disponuje optimálnym odkladacím priestorom.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska. Ďalšími prvkami, ktoré priťahujú pozornosť, sú charakteristicky zdobené čela a originálne rukoväte.

  257.00 
 • Komoda PROWANSJA K3D
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K3D

  Komoda PROWANSJA K3D na ľavej strane obsahuje je dvojdvierková a na pravej strane je jednodvierková.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska. Kombinácia bieleného dreva - BOROVICE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.

  186.00