Montana

Spálňový sektor Montana

 • MONTANA komoda K4D dub lefkas tmavýMONTANA - K4D dub truflowy
  0 out of 5

  MONTANA komoda K4D

  MONTANA komoda K4D priestranná komoda a pohodlné zásuvky sú silným bodom celého usporiadania. Vyrobené z drevotriesky, laminované s viditeľnou štruktúrou dreva.
  147.00 
 • MONTANA zrkadlo LS dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA zrkadlo LS

  Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie MONTANA.
  94.00 
 • MONTANA skriňa S1D dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA skriňa S1D

  MONTANA skriňa S1D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti. Vyniká originalitou a komfortom. Hodí sa do každého moderného domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.
  139.00 
 • MONTANA skriňa S2D dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  MONTANA skriňa S2D

  MONTANA skriňa S2D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí. Vyniká originalitou a komfortom. Hodí sa do každého moderného domova, preto neváhajte a nechajte sa inšpirovať sektorovým systémom značky MONTANA.
  256.00 
 • Polica MONTANA P1
  0 out of 5

  Polica MONTANA P1

  Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať sektorovým nábytkom systému MONTANA. Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru či už pracovného alebo rodinného prostredia v každom interiéri.
  25.00 
 • Nočný stolík MONTANA SNNočný stolík MONTANA SN
  0 out of 5

  Nočný stolík MONTANA SN

  Cíťte sa v každej spálni alebo  izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať  sektorovým nábytkom systému MONTANA.Vyberte si moderné  nočné stolíky v štýlových a tradičných prevedeniach. Máme skutočne veľkú ponuku v najrôznejších farebných variantoch a za veľmi priaznivé ceny.
  69.00 
 • Komoda MONTANA KS3 dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  Komoda MONTANA KS3

  Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova a pohodlia v každom interiéri. Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý, dub truflowy
  116.00 
 • Posteľ MONTANA L2Postel MONTANA L2 dub truflowy
  0 out of 5

  Posteľ MONTANA L2

  Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý a dub truflowy. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA. 
  271.00 
 • Posteľ MONTANA L1Postel MONTANA L1 dub truflowy
  0 out of 5

  Posteľ MONTANA L1

  Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: dub lefkas tmavý a dub truflowyCíťte sa v každej spálni príjemne  preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA.Rozmery v cm: 164,5 x 100 x 207 (Š V H)
  231.00 
 • Skriňa MONTANA S3DSkrina MONTANA S3D dub truflowy
  0 out of 5

  Skriňa MONTANA S3D

  Cíťte sa v každej spálni príjemne a preto sa nechajte inšpirovať spálňovým sektorom systému MONTANA.Rozmery v cm: 166 x 197 x 53 (Š V H)
  386.00 
 • Komoda MONTANA K3S dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  Komoda MONTANA K3S

  Komoda MONTANA K3S obsahuje tri vysúvacie zásuvky. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb.Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.
  144.00 
 • 0 out of 5

  Komoda MONTANA K3D

  Komoda MONTANA K3D je vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Predné časti bez rukoväte sú čoraz dôležitejšie v modernom dizajne nábytku, a preto sme vytvorili kolekciu systémového nábytku v jednoduchom a elegantnom tvare.
  162.00 
 • Komoda MONTANA K2DP dub lefkas tmavý
  0 out of 5

  Komoda MONTANA K2DP

  Komoda MONTANA K2DP obsahuje tri vysúvacie zásuvky a plné dvierka na ľavej a pravej strane komody. Priestranná komoda a pohodlné zásuvky sú pre komodu silným bodom celého usporiadania. Vyrobené z drevotriesky, laminované s viditeľnou štruktúrou dreva.
  190.00 
 • Komoda MONTANA K2DMONTANA - komoda K2D - lefkas tmavy_smooth grey
  0 out of 5

  Komoda MONTANA K2D

  Komoda MONTANA K2D obsahuje tri vysúvacie zásuvky, na ľavej a pravej strane dvierka so sklom. Vďaka svojmu farebnému prevedeniu pôsobí na prvý pohľad masívne.
  190.00