Spálňové zostavy

Spálňové zostavy

Spálňa by mala byť miestom na odpočinok, preto je dôležité, aby ste si ju zariadili podľa svojich potrieb a želaní. Zobúdzajte sa do nového rána v novej spálni.

Kompletné zostavy nábytku zaistia, že všetky jednotlivé elementy budete mať zladené do jedného štýlu. V ponuke firmy ELPO Nábytok nájdete širokú ponuku spálňových zostáv. Vyberať môžete z mnohých obľúbených štýlov a farebných prevedení.

 • Spálňová zostava ROYAL
  0 out of 5

  Spálňová zostava ROYAL

  Spálňová zostava ROYAL vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova. Dokonalým doplnkom k štýlovému domu bude spálňa z kráľovskej série, ktorá je zachovaná v anglickom charaktere  
  862.00
 • Spalnova zostava PROWANSJA sosna andersen_lefkas tmavy
  0 out of 5

  Spálňová zostava PROWANSJA

  Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému PROWANSJA. Vyniká originalitou a komfortom. Dôležitou súčasťou spálňovej zostavy je provensálsky štýl vďaka, ktorému pôsobí moderne a neodolateľne.
  1,020.00
 • Spálňová zostava AGA 4
  0 out of 5

  Spálňová zostava AGA 4

  Spálňová zostava AGA 4 vyniká svojím bielym leskom. Pôsobí luxusne a moderne. Posteľ svojou farebnou kombináciou ekokože biela/grafit dokáže zabezpečiť tú pravú originalitu.
  1,233.00
 • Manželská posteľ SEGA
  0 out of 5

  Manželská posteľ SEGA

  Manželská posteľ SEGA - praktická a moderná posteľ. Jej moderný dizajn pôsobí príjemne v každej spálni. V posteli trávime väčšiu časť svojho života. A tak by sme ju mali vyberať minimálne rovnako starostlivo a poctivo.
  301.00
 • Šatníková skriňa Sega
  0 out of 5

  Šatníková skriňa Sega

  Šatníková skriňa Sega - praktická a moderná skriňa, ktorá sa skladá z troch otváracích častí pričom má v strede dole umiestnené dve zásuvky. Je kombinovaná vešiak + poličky vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. 
  393.00
 • Nočný stolík Anders
  0 out of 5

  Nočný stolík Anders

  Nočný stolík Anders - je to jednoduchý a praktický nočný stolík, ktorý obsahuje jednu  vysúvaciu zásuvku, pričom vyniká originalitou a komfortom. Vhodný predovšetkým do spální svoje miesto dokáže obhájiť aj v detských a študentských izbách.
  70.00
 • Spálňová zostava Majorkamajorka 2
  0 out of 5

  Spálňová zostava Majorka

  Spálňová zostava Majorka -  vyniká originalitou a komfortom, pôsobí moderne, pričom dokáže zabezpečiť pravý pocit útulného domova.Moderná spálňová zostava MAJORKA  vyniká originalitou.
  1,244.00
 • Spálňová zostava AMADIS 3
  0 out of 5

  Spálňová zostava AMADIS 3

  Spálňová zostava AMADIS 3 vyniká svojou originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit bezpečia a útulného domova. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  744.00
 • Spálňová zostava AMADIS 1
  0 out of 5

  Spálňová zostava AMADIS 1

  Spálňová zostava AMADIS 1 vyniká svojím farebným variantom, ktorý zabezpečuje pocit útulného domova a pohodlia. Svojím designom pripomína detskú izbu.
  727.00
 • AMADIS - spalnova zostava vanilka_orech
  0 out of 5

  Spálňová zostava AMADIS 2

  Spálňová zostava AMADIS 2 vyniká svojou originalitou a komfortom, pričom dokáže zabezpečiť pocit bezpečia a útulného domova.
  718.00
 • Spálňová zostava BS 6
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 6

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká originalitou a komfortom, pričom dokáže vyvolať pocit bezpečia útulného domova a pravej rodinnej atmosféry.
  1,155.00
 • Spálňová zostava BS 5
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 5

  Cíťte sa  v každej spální príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká originalitou a komfortom. Svojím designom dokáže navodiť pravú atmosféru útulného domova.
  941.00
 • Spálňová zostava BS 4
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 4

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká svojím komfortom a originalitou. Svojím designom dokáže navodiť pravý pocit útulného domova v každom interiéri.
  1,042.00
 • Spálňová zostava BS 3
  0 out of 5

  Spálňová zostava BS 3

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému BS. Vyniká svojou originalitou a komfortom, dokáže navodiť pocit útulného domova každého interiéru.
  1,144.00
 • Spálňová zostava GRENADA 1
  0 out of 5

  Spálňová zostava GRENADA 1

  Cíťte sa v každej spálni príjemne. Nechajte sa inšpirovať spálňovou zostavou systému Grenada. Vyniká originalitou, komfortom a svojím designom dokáže zabezpečiť pocit útulného domova v každom interiéri.
  1,046.00