Sedacie súpravy s kreslom

Sedacie súpravy s kreslom

Sedacia súprava je základnou súčasťou každej obývačky. Mala by byť pohodlná a zároveň aj praktická, čím bude dotvárať príjemnú atmosféru vášho domova a zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. V našej ponuke sedačiek si určite vyberiete tú pravú.

 • 0 out of 5

  Sedacia súprava OLIVIO 3+1+1

  Sedacia súprava OLIVIO Je ľahké riešenie pre vaše pohodlie.Má veľmi pekne riešení dizajn a je určite vhodná do každej obývačky.Je vhodná pre všetky vekové kategórie.rozmery sedačky 202 x 76 x 59 cm (švh)Rozmery kresla 101 x 76 x 59 cm (švh) 
  943.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava TORONTO 3+1+1

  Pohodlná sedacia súprava TORONTO je vhodná do moderných interiérov. Jej dizajnové prevedenie zaujme aj náročnejších zákazníkov.Pohovka disponuje praktickým úložným priestorom.Tiež má možnosť rozkladu a je vhodná na príležitostné spanie.Rozmer pohovky (š,v,h): 222 x 98 x 59 cmRozmer kresla(š,v,h): 87 x 98 x 59 cm.  
  999.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava LAHTI 3+1+1

  LAHTI pohovka je krásna, moderná a jednoduchá pohovka, ktorá je vhodná do každého interiéru. Príjemné sedenie Vám zaručia pružína FALISTA+PUR PENA. Pohovka má funkciu rozkladu. Rozložením Vám vznikne plocha na spanie 125x195cm. Vášmu zraku určite neuniknú drevené nožičky , ktoré pôsobia aj ako dizajnový prvok. Ku kreslu  je zarátaný aj valčekový vankúš. Cena súpravy 3R +1 +1 bez taburetky.Taburetku (65 x 40 VŠ) je možné  dokúpiť za 99€. 
  1,076.00 
 • 0 out of 5

  Rozkladacie kreslo Paris

  Krásna a pohodlná skladacia stolička v Paríži s moderným dizajnom, dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami.
  350.00 
 • 0 out of 5

  Pohovka trojsed rozkladacia Sewilla

  Krásna a pohodlná pohovka z kolekcie Sewilla. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko elastickej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).
  606.00 
 • 0 out of 5

  Taburetka Sewilla

  Krásná a pohodlná taburetka z kolekcie Sewille. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko elastickej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).
  71.00 
 • 0 out of 5

  Kreslo Sewilla

  Krásne a pohodlné kreslo z kolekcie Sewilla. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko pružnej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).
  270.00 
 • Rozkladacia pohovka ADRIAgal59a3ed2a75194adria-pojemnik-copy
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka ADRIA

  Rozkladacia pohovka ADRIA - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.  Dotvorí Vašu izbu a ponúka miesto na relax. Dá sa využiť ako lôžko pre občasné, ale aj každodenné prespanie.
  446.00 
 • Sedacia súprava PALERMOpalermo rozklad
  0 out of 5

  Sedacia súprava PALERMO

  Sedacia súprava PALERMO - vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,088.00 
 • Sedacia súprava LIRA 3+1+1lira 2
  0 out of 5

  Sedacia súprava LIRA 3+1+1

  Sedacia súprava LIRA 3+1+1 - vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  867.00 
 • Sedacia súprava BERGAMObergamo rozklad
  0 out of 5

  Sedacia súprava BERGAMO 3R11

  Sedacia súprava BERGAMO - vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,224.00 
 • Sedacia súprava BAJKA 6
  0 out of 5

  Sedacia súprava BAJKA 6

  Sedacia súprava BAJKA - vyniká originalitou a komfortom. Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je predsa pohodlná pohovka. Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  455.00 
 • JUDYTA - sedacia súprava
  0 out of 5

  JUDYTA 5 sedacia súprava

  Sedacia súprava JUDYTA - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  662.00 
 • Sedacia súprava KARMEN I
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN I

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.
  854.00 
 • Sedacia súprava KARMEN II
  0 out of 5

  Sedacia súprava KARMEN II

  Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby.
  854.00