Rozkladacie sedacie súpravy

Rozkladacie sedacie súpravy

Doprajte svojej obývačke šmrnc. Sedačka je neoddeliteľnou súčasťou každej obývacej izby. Rozkladacie sedacie súpravy šetria čas a sú správnou voľbou aj pre menšie priestory.

Vytvorte si s nami obývačku podľa Vašich predstáv, kde budete tráviť čas so svojimi blízkymi a priateľmi. V našej bohatej ponuke rozkladacích sedačiek  si určite vyberiete tú pravú.

 • Rohová sedacia súprava AVESTARohová sedacia súprava AVESTA
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava AVESTA

  Rohová sedacia súprava AVESTA - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  839.00
 • -13%
  Sedacia súprava ARIA
  0 out of 5

  Sedacia súprava ARIA

  Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej sedacej súpravy ARIA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. Stačí si len u nás vybrať.
  570.00 495.00
 • Rohová sedacia súprava LENTIlenti rozklad
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava LENTI

  Rohová sedacia súprava LENTI - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  933.00
 • Rohová sedacia súprava PRINCEprince rohovka rozklad
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava PRINCE

  Rohová sedacia súprava PRINCE - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  1,127.00
 • Sedacia súprava ALKA 1
  0 out of 5

  Sedacia súprava ALKA 1

  Pohodlná sedacia súprava patrí dnes k hlavným prvkom každej modernej obývacej izby. V našej širokej ponuke nájdete sedacie súpravy, s ktorých si určite vyberiete.Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej sedacej súpravy ALKA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  572.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Aspen

  Elegantná sedacia súprava Aspen s vkusne vybranou prešívanou látkou, ktorá dodáva triede a štýlu. Model sa bude používať v priestranných usporiadaniach, pričom sa bude venovať osobitná pozornosť.
  995.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Baltic MINI

  Baltic MINI je dokonalý kus nábytku, ktorý sa dá lenivne obliecť. Tento mimoriadne pohodlný a funkčný model bude pracovať vo väčších aj menších miestnostiach.
  1,386.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Loft

  Najväčší model z kolekcie Loft sedacích súprav. Dokonale zapadá do najnovších svetových trendov v dizajne.
  970.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Loft II

  Najväčší model z kolekcie Loft sedacích súprav. Dokonale zapadá do najnovších svetových trendov v dizajne.
  1,150.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Loft III

  Najväčší model z kolekcie Loft sedacích súprav. Dokonale zapadá do najnovších svetových trendov v dizajne.
  1,398.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Rossa

  Sedacia súprava ROSSA  krásne profilované, zúžené strany rohu a zaujímavé prešívanie na základni s nastaviteľnými opierkami hlavy dávajú jedinečný charakter. Zmyselný dizajn v originálnych tvaroch.
  1,005.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Selen

  Moderná a funkčná sedacia súprava Selen s prešívanou textíliou na pohodlných tvarovaných stranách. Čierna kovová noha dodáva ľahkosť a elegantný štýl.
  846.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Stella

  Originálna sedacia súprava s jemným prešívaním. Na prešívaných zadných vankúšoch a charakteristickými kovovými nohami. Model je vybavený funkčnou lakťovou opierkou, na ktorú môžete laptop umiestniť alebo rozložiť - zväčšite povrch sedadla.
  980.00
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava TITAN

  Sedacia súprava Titan s jedinečným dizajnom v pôvodnej podobe môže byť nepochybne ozdobou každej obývačky. Roh je vybavený zaujímavými, trochu húževnatými čiernymi kovovými nohami, funkčnou poličkou a pohyblivými opierkami a lakťovými opierkami.
  1,027.00
 • 0 out of 5

  Rozkladacia pohovka Bajka

  Rozkladacia pohovka Bajka je pohodlný a funkčný kus nábytku v rôznych farbách. Spací povrch po rozložení pohovky je 196 cm x 115 cm. Gauč bol vybavený priestrannou hrudníkom na posteľnú bielizeň. Vankúše z kolekcie Bajka sú na dotyk príjemné a sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a farebných variantoch.
  278.00