Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy

Sedacia súprava je základnou súčasťou každej obývačky. Mala by byť pohodlná a zároveň aj praktická, čím bude dotvárať príjemnú atmosféru vášho domova a zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. V našej ponuke rohových sedačiek si určite vyberiete tú pravú.

 • -13%
  Sedacia súprava ARIA
  0 out of 5

  Sedacia súprava ARIA

  Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej sedacej súpravy ARIA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. Stačí si len u nás vybrať.
  570.00  495.00 
 • Rohová sedacia súprava LENTIlenti rozklad
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava LENTI

  Rohová sedacia súprava LENTI - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  980.00 
 • Rohová sedacia súprava PRINCEprince rohovka rozklad
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava PRINCE

  Rohová sedacia súprava PRINCE - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  1,184.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MATRIX MINI

  Rohová sedacia súprava Matrix mini s úložným priestorom a rozkladom pre príležitostné spanie. Možnosť zvoliť ľavé a pravé prevedenie. V jednej polovici sedačky je úložný priestor a v druhej rozklad pre spanie. Táto sedacia súprava je vhodným prvkom k zostavám do obývacej izby.Rozmer: 260 x 90 x 16,9 cm Priestor na spanie: 200 x 128 cm
  827.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava SORRENTO II R

  Rozkladacia rohová sedačka SORRENTO II R v modernom dizajne. Sedačka má komfortné polohovateľné podrúčky. Praktická funkcia rozkladu, po rozložení vznikne plocha vhodná na príležitostné spanie s rozmerom 200 x 130 cmRohová sedacia súprava obsahuje aj úložný priestor.Rozmer: 265 x 90 x 19,5 cm 
  957.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava SORRENTO

  Štýlová rohová sedacia súprava značky SORRENTO sa skvele hodí do vašej obývačky. Zamilujete si ju! Sedacia súprava SORRENTO bola navrhnutá špeciálne pre veľké i malé priestory. Vďaka svojmu usporiadaniu a voľbe rozdielnych komponentov si môžete vybrať buď z variantu ľavého alebo pravého rohuRohová sedacia súprava je bez úložného priestoru!!Rozmer: 265 x 90 x 19,5  cm (v š h)Plocha na spanie: 200 x 130 cm
  848.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava HAVANA

  Štýlová sedacia súprava HAVANA v tvare písmena L s možnosťou výberu poťahovej látky. Obsahuje úložný priestor s možnosťou rozloženia.Komfortné sedenie zaručuje pružina FALISTA+PUR PENA.Má množstvo oporných vankúšov čiže o vaše pohodlie bude veľmi dobre postaranéRozmery v cm: 267 x 221 cm  (Šírka a  Hĺbka)Miesto na spanie po rozložení:  230 X 118 cm. 
  821.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava BARDO

   Rohová sedacia súprava BARDO je vhodná do väčšej ale aj menšej obývacej izby. Komfortné sedenie zaručuje pružina FALISTA+PUR PENA. Očarí Vás svojím prešitím na sedáku, čím dodáva sedacej súprave eleganciu. Sedacia súprava má funkciu rozkladu a taktiež úložný priestor.Rozmery v cm: 235 x 170 cm  (Šírka a  Hĺbka)Miesto na spanie po rozložení:  190 X 125 cm.
  802.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava Lena-univerzálna

  Rohová sedacia súprava LENA - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  434.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Aspen

  Elegantná sedacia súprava Aspen s vkusne vybranou prešívanou látkou, ktorá dodáva triede a štýlu. Model sa bude používať v priestranných usporiadaniach, pričom sa bude venovať osobitná pozornosť.
  995.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Baltic MINI

  Baltic MINI je dokonalý kus nábytku, ktorý sa dá lenivne obliecť. Tento mimoriadne pohodlný a funkčný model bude pracovať vo väčších aj menších miestnostiach.
  1,386.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Stella

  Originálna sedacia súprava s jemným prešívaním. Na prešívaných zadných vankúšoch a charakteristickými kovovými nohami. Model je vybavený funkčnou lakťovou opierkou, na ktorú môžete laptop umiestniť alebo rozložiť - zväčšite povrch sedadla.
  980.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava TITAN

  Sedacia súprava Titan s jedinečným dizajnom v pôvodnej podobe môže byť nepochybne ozdobou každej obývačky. Roh je vybavený zaujímavými, trochu húževnatými čiernymi kovovými nohami, funkčnou poličkou a pohyblivými opierkami a lakťovými opierkami.
  1,027.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava Paris

  Krásny a pohodlný parížsky kút s moderným dizajnom, ktorý dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami. Rohovú stránku môžete zmeniť sami.
  736.00 
 • Rohová sedacia súprava TOSCANA I
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava TOSCANA I

  Rohová sedacia súprava TOSCANA I - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  928.00