Rohové sedacie súpravy

Rohové sedacie súpravy

Sedacia súprava je základnou súčasťou každej obývačky. Mala by byť pohodlná a zároveň aj praktická, čím bude dotvárať príjemnú atmosféru vášho domova a zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi. V našej ponuke rohových sedačiek si určite vyberiete tú pravú.

 • Rohová sedacia súprava LENTIlenti rozklad
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava LENTI

  Rohová sedacia súprava LENTI - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  1,029.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava PLAY

  Moderná a štýlová rozkladacia súprava Play  je v tvare L s úložným priestorom a rozkladom na spanie.Rozmer: 257 x 20,2 cm ( šírka a hĺbka ) Priestor na spanie: 188 x 126 
  1,002.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MATRIX MINI

  Rohová sedacia súprava Matrix mini s úložným priestorom a rozkladom pre príležitostné spanie. Možnosť zvoliť ľavé a pravé prevedenie. V jednej polovici sedačky je úložný priestor a v druhej rozklad pre spanie. Táto sedacia súprava je vhodným prvkom k zostavám do obývacej izby.Rozmer: 260 x 90 x 16,9 cm Priestor na spanie: 200 x 128 cm
  928.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava SORRENTO II R

  Rozkladacia rohová sedačka SORRENTO II R v modernom dizajne. Sedačka má komfortné polohovateľné podrúčky. Praktická funkcia rozkladu, po rozložení vznikne plocha vhodná na príležitostné spanie s rozmerom 200 x 130 cmRohová sedacia súprava obsahuje aj úložný priestor.Rozmer: 265 x 90 x 19,5 cm 
  1,075.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava SORRENTO

  Štýlová rohová sedacia súprava značky SORRENTO sa skvele hodí do vašej obývačky. Zamilujete si ju! Sedacia súprava SORRENTO bola navrhnutá špeciálne pre veľké i malé priestory.Rohová sedacia súprava je bez úložného priestoru!!Rozmer: 265 x 90 x 195  cm (v š h)Plocha na spanie: 200 x 130 cm
  953.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava HAVANA

  Štýlová sedacia súprava HAVANA v tvare písmena L s možnosťou výberu poťahovej látky. Obsahuje úložný priestor s možnosťou rozloženia.Komfortné sedenie zaručuje pružina FALISTA+PUR PENA.Má množstvo oporných vankúšov čiže o vaše pohodlie bude veľmi dobre postaranéRozmery v cm: 267 x 221 cm  (Šírka a  Hĺbka)Miesto na spanie po rozložení:  230 X 118 cm. 
  922.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava BARDO

   Rohová sedacia súprava BARDO je vhodná do väčšej ale aj menšej obývacej izby. Komfortné sedenie zaručuje pružina FALISTA+PUR PENA. Očarí Vás svojím prešitím na sedáku, čím dodáva sedacej súprave eleganciu. Sedacia súprava má funkciu rozkladu a taktiež úložný priestor.Rozmery v cm: 235 x 170 cm  (Šírka a  Hĺbka)Miesto na spanie po rozložení:  190 X 125 cm.
  903.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava Lena-univerzálna

  Rohová sedacia súprava LENA - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  488.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Aspen

  Elegantná sedacia súprava Aspen s vkusne vybranou prešívanou látkou, ktorá dodáva triede a štýlu. Model sa bude používať v priestranných usporiadaniach, pričom sa bude venovať osobitná pozornosť.
  1,217.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava Stella

  Originálna sedacia súprava s jemným prešívaním. Na prešívaných zadných vankúšoch a charakteristickými kovovými nohami. Model je vybavený funkčnou lakťovou opierkou, na ktorú môžete laptop umiestniť alebo rozložiť - zväčšite povrch sedadla.
  1,063.00 
 • 0 out of 5

  Sedacia súprava TITAN

  Sedacia súprava Titan s jedinečným dizajnom v pôvodnej podobe môže byť nepochybne ozdobou každej obývačky. Roh je vybavený zaujímavými, trochu húževnatými čiernymi kovovými nohami, funkčnou poličkou a pohyblivými opierkami a lakťovými opierkami.
  1,126.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava Paris

  Krásny a pohodlný parížsky kút s moderným dizajnom, ktorý dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami. Rohovú stránku môžete zmeniť sami.
  771.00 
 • Rohová sedacia súprava TOSCANA I
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava TOSCANA I

  Rohová sedacia súprava TOSCANA I - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,043.00 
 • Rohová sedacia súprava ROBIN
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava ROBIN

  Rohová sedacia súprava ROBIN - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  905.00 
 • Rohová sedacia súprava PRIMOgal5c8c0c0562eacprimo-pojemnik
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava PRIMO

  Rohová sedacia súprava PRIMO - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky. Nájdite si u nás tú pravú sedaciu súpravu do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,112.00