Predsieňové steny, skrine

Predsieňové steny a skrine

Vyberte si jednotlivé predsieňové skrine a predsieňové steny od firmy ELPO Nábytok a vyskladajte si predsieň podľa svojich individuálnych požiadaviek a priestorových možností.

 • Predsieňová zostava ADA
  0 out of 5

  Predsieňová zostava ADA

  Predsieňová zostava ADA - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru.  Dostupná vo farebnom prevedení biela+biely lesk, biela+biely mat.Predsieň je kľúčovým miestom Vašej domácnosti. Vďaka predsieňovej zostave ADA sa stane modernou a funkčnou.
  154.00179.00
 • Predsieňová zostava STELLA
  0 out of 5

  Predsieňová zostava STELLA

  Predsieňová zostava STELLA - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Obsahuje vešiakový panel so zrkadlom a poličkou, štyri skrinky a zásuvku.Dostupná vo farebnom prevedení dub riviera/biela.Predsieň je kľúčovým miestom Vašej domácnosti. Vďaka predsieňovej zostave STELLA sa stane modernou a funkčnou.
  178.00
 • Predsieňová zostava PRIMOPredsieňová zostava PRIMO
  0 out of 5

  Predsieňová zostava PRIMO

  Predsieňová zostava PRIMO - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Obsahuje vešiakový panel so zrkadlom a poličkou, dve skrinky, zásuvku a dve otvorené poličky na odkladanie.Dostupná vo farebnom prevedení dub riviera/biela.
  172.00
 • Predsieňová zostava MONTI
  0 out of 5

  Predsieňová zostava MONTI

  Predsieňová zostava MONTI - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Predsieň obsahuje vešiakový panel s poličkou a zrkadlom a dve skrinky na topánky.Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: biela, dub sonoma.
  85.00
 • Predsieňová zostava LUNAPredsieňová zostava LUNA
  0 out of 5

  Predsieňová zostava LUNA

  Predsieňová zostava LUNA - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Predsieň obsahuje vešiakový panel s poličkou a zrkadlom, skrinku na topánky a dve otvorené poličky.Dostupná v dvoch farebných prevedeniach: biela, dub sonoma.
  89.00
 • Predsieňová zostava GREENPredsieňová zostava GREEN
  0 out of 5

  Predsieňová zostava GREEN

  Predsieňová zostava GREEN - praktická zostava do predsiene poskytuje dostatok úložného priestoru. Predsieň sa obsahuje vešiakový panel s dvomi vešiakmi, dve skrinky na topánky, vysokú skrinku a samozrejmosťou je aj zrkadlo.
  152.00
 • Vešiakový panel so skrinkou BGD104 BASIC
  0 out of 5

  Vešiakový panel so skrinkou BGD104 BASIC

  Vešiakový panel so skrinkou BGD104 BASIC - moderný a dizajnový vešiakový panel s poličkou doplnený o dvojdverovú skrinku.Jednoduché línie a zaujímavá kombinácia grafitu s teplým odtieňom dreva. Minimalistický štýl a jemné nohy dotvoria útulnú atmosféru a prinesú do Vašej izby teplo.
  144.00
 • Vešiakový panel so skrinkou AGD114
  0 out of 5

  Vešiakový panel so skrinkou AGD114

  Vešiakový panel so skrinkou AGD114 - moderný a dizajnový vešiakový panel doplnený o skrinku s dvomi poličkami a zásuvkami.Svojou farebnou kombináciou svetlého a tmavého smrekovca SIBIU dodá Vašej obývačke čisté línie a svetlosť.
  152.00