Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

Počet produktov na stránku 9 12 18 24

Zrkadlo PROWANSJA LS2

63,00 
Zrkadlo PROWANSJA LS2 -je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

Zrkadlo PROWANSJA LS

94,00 
Zrkadlo PROWANSJA LS - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru. Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.

Konferenčný stolík PROWANSJA st

82,00 
Konferenčný stolík PROWANSJA st - je to jednoduchý a stolík, ktorý obsahuje jednu praktickú poličku na odkladanie vecí. Vhodný na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA,  jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Vitrína PROWANSJA W1S

194,00 
Vitrína PROWANSJA W1S - skladá sa z jednej zatváracej časti pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Vitrína PROWANSJA W2S

303,00 
Vitrína PROWANSJA W2S - skladá sa z dvoch zatváracích častí, pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje dve zásuvky. Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Skriňa PROWANSJA S1D

179,00 
Skriňa PROWANSJA S1D - je to jednoduchá a praktická skriňa, je to jedno dverová skriňa .Vyniká originalitou a komfortom. Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D

167,00 
Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D - na obidvoch stranách má zatváracie skrinky s priehľadnými dverami a v strede má dve samostatné otvorené poličky. S komodou K4S zo sektorového nábytku značky PROWANSJA vytvára zaujímavý komplet, preto neváhajte a doplňte si Váš interiér týmto nábytkom.

Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D

116,00 
Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D - je jednoduchý a praktický, vďaka šiestim otvoreným poličkám má dostatok úložného priestoru napríklad na dekorácie. S komodou K3S zo sektorového nábytku značky PROWANSJA vytvára zaujímavý komplet, preto neváhajte a doplňte si Váš interiér týmto nábytkom.

Komoda PROWANSJA K6S

253,00 
Komoda PROWANSJA K6S  obsahuje šesť zásuviek, nad nimi sa nachádzajú tri samostatné poličky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému PROWANSJA.  

Komoda PROWANSJA K4S

244,00 
Komoda PROWANSJA K4S obsahuje štyri vysúvacie šuflíky a po bokoch komody sa nachádzajú dvierka. PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.Kombinácia bieleného dreva - BOROVICE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.

Komoda PROWANSJA K3S

268,00 
Komoda PROWANSJA K3S obsahuje tri vysúvacie šuflíky, na pravej a ľavej strane 1x dvierka a v strede sa nachádzajú dvierka so sklom.

PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.  Kombinácia bieleného dreva - PINE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.