Poschodové postele

Poschodové postele

Detská izba pre dve deti a priestor treba využiť veľmi premyslene? Vyberte deťom poschodovú posteľ od firmy ELPO Nábytok. V ponuke sú krásne poschodové postele, poschodové postele s úložným priestorom v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach pre praktické využitie priestoru detskej izby.

 • Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby ERYK

  Očakávate od novej postele najmä také vlastnosti , ktoré by korešpondovali hlavne s Vaším zdravím? Potom ste na tom správnom mieste. Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou ERYK. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova. S nami si určite vyberiete.
  350.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO B
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO B

  Poschodová posteľ RICO nemá úložný priestor, obsahuje trojstupňový rebrík pre deti. Spodná časť obsahuje vysúvací šuflík na kolieskach s dodatkovým matracom 190 x 80 cm, ktorý slúži ako ďalšie lôžko.
  573.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby CARINO s ÚP biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby CARINO s ÚP

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou CARINO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ CARINO dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.
  423.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby MIKO biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby MIKO

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou MIKO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ MIKO dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.  Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku. 
  453.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby KUBUS
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby KUBUS

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou KUBUS. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ KUBUS dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.
  453.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby RICO B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby RICO

  Cíťte sa v každej spálni príjemne, preto sa nechajte inšpirovať posteľou RICO. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.  Posteľ RICO dokáže svojimi  niekoľkými bohatými prevedeniami zabezpečiť pohodlie a komfort detí.
  453.00
 • Poschodová posteľ pre 2 osoby TAMI B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 2 osoby TAMI

  Poschodová posteľ TAMI a obsahuje úložný priestor a trojstupňový rebrík pre deti. Vďaka bohatým farebným prevedeniam dokáže vyplniť detské sny a priania. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.
  470.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby ERYK B
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby ERYK B

  Poschodová posteľ ERYK nemá úložný priestor.Svojou originalitou dokáže zabezpečiť veľa detských zážitkov.Spodná časť šuflíka je vybavená dodatkovým matracom. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.
  537.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby KUBUS B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby KUBUS

  Poschodová posteľ KUBUS nemá úložný priestor. Spodná časť šuflíka na kolieskach obsahuje v sebe dodatkový matrac.Postel KUBUS - trojstupňový rebrík pre deti. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku.
  517.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby MIKO
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby MIKO

  Poschodová posteľ MIKO nemá úložný priestor. V spodnej časti sa nachádza vysúvací šuflík na kolieskach s dodatkovým matracom na spanie + trojstupňový rebrík pre deti. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku. 
  517.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby RICO

  Poschodová posteľ RICO nemá úložný priestor. Posteľ RICO disponuje vysúvacím lôžkom na kolieskach s dodatkovým matracom. Vyniká svojou originalitou a komfortom .
  518.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby TAMI biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby TAMI

  3 osobová poschodová posteľ TAMI b nemá úložný priestor, má k dispozícií trojstupňový rebrík pre deti + vysúvací šuflík na kolieskach s dodatkovým matracom na spanie. Kvalitná posteľ je zárukou kvalitného spánku. 
  518.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby ERYK biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby ERYK

  Poschodová posteľ ERYK nemá úložný priestor, obsahuje trojstupňový rebrík pre deti. Vysúvací šuflík s dodatkovým matracom na spanie - povrch spania 180 x 80 cm. Vysúvací šuflík v spodnej časti zároveň slúži ako ďalšie lôžko.
  495.00
 • 3 osobová poschodová posteľ KUBUS
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby KUBUS B

  Poschodová posteľ KUBUS nemá úložný priestor.Svojou originalitou a komfortom dokáže vyplniť mnoho detských zážitkov. V spodnej časti sa nachádza vysúvací šuflík, ktorý slúži ako  dodatkové lôžko. Posteľ KUBUS obsahuje trojstupňový rebrík pre deti .
  560.00
 • Poschodová posteľ pre 3 osoby MIKO B biela/biela
  0 out of 5

  Poschodová posteľ pre 3 osoby MIKO B

  Poschodová posteľ MIKO nemá úložný priestor, obsahuje trojstupňový rebrík pre deti. Spodná časť obsahuje vysúvací šuflík na kolieskach s dodatkovým matracom - 190x 80 cm. Posteľ MIKO vyniká svojou originalitou a komfortom.
  573.00