Pohovky

Pohovky

Hľadáte kvalitnú pohovku? Nejaký pohodlný kúsok do menšej obývačky, hosťovskej izby, detskej izby prípadne kancelárie? Ste na správnom mieste.

Ponúkame široký výber moderných, klasických aj rozkladacích pohoviek s množstvom farebných variantov aj štýlov. Inšpirujte sa a vdýchnite Vašej domácnosti novú energiu.

 • Detská rozkladacia pohovka RITOgal59a5e4d7626cdrito-niebieski-spanie-copy
  0 out of 5

  Detská rozkladacia pohovka RITO

  Detská rozkladacia pohovka RITO - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do detskej, ale aj do hosťovskej, či obývacej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.
  224.00
 • Detská rozkladacia pohovka TIMO XL
  0 out of 5

  Detská rozkladacia pohovka TIMO XL

  Detská rozkladacia pohovka TIMO XL - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do detskej, ale aj do hosťovskej, či obývacej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.
  276.00
 • Detská rozkladacia pohovka MATI
  0 out of 5

  Detská rozkladacia pohovka MATI

  Detská rozkladacia pohovka MATI -  mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do detskej, ale aj do hosťovskej, či obývacej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny. 
  230.00
 • Rozkladacia pohovka TOKYOgal5afe809ce5168img1093
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka TOKYO

  Rozkladacia pohovka TOKYO - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.Dotvorí Vašu izbu a ponúka miesto na relax.
  405.00
 • Rozkladacia pohovka STELLAgal5bcd89af2b7d5dl-2-spanie
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka STELLA

  Rozkladacia pohovka STELLA - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.Dotvorí Vašu izbu a ponúka miesto na relax.
  393.00
 • Rozkladacia pohovka SORAsora rozklad
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka SORA

  Rozkladacia pohovka SORA -  mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.
  393.00
 • Rozkladacia pohovka SIENA II
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka SIENA II

  Rozkladacia pohovka SIENA II - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny. Pohovku dodávame spolu s vankúšmi.
  455.00
 • Rozkladacia pohovka SIENA Isiena rozklad
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka SIENA I

  Rozkladacia pohovka SIENA I - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny. Pohovku dodávame spolu s vankúšmi.
  446.00
 • Pohovka AVESTA
  0 out of 5

  Pohovka AVESTA

  Pohovka AVESTA -  mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny. Pohovku dodávame spolu s vankúšmi.
  352.00
 • Rozkladacia pohovka ARETAareta rozklad
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka ARETA

  Rozkladacia pohovka ARETA - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny. Pohovku dodávame spolu s vankúšmi.
  438.00
 • Rozkladacia pohovka AFRODYTARozkladacia pohovka AFRODYTA
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka AFRODYTA

  Dotvorí Vašu izbu a ponúka miesto na relax. Dá sa využiť ako lôžko pre občasné, ale aj každodenné prespanie.V ponuke nájdete množstvo farebných variantov.
  421.00
 • Rozkladacia pohovka MAGRINA welur grafit W1Rozkladacia pohovka MAGRINA
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka MAGRINA

  Rozkladacia pohovka MAGRINA - dá sa využiť ako lôžko pre  občasné ale aj každodenné prespanie. Lôžkoviny si môžete uschovať do úložného priestoru. Pohovku dodávame spolu s vankúšmi.
  463.00
 • Rozkladacia pohovka KORTINA welur grafit W1Rozkladacia pohovka KORTINA
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka KORTINA

  Môžete si vybrať čalúnenie nábytku z množstva dostupných úžasných poťahových látok.Prispôsobte si pohovku podľa Vašich predstáv a vkusu. Pohovka sa rozkladá systémom KLIK-KLAK, takže jej rozloženie hravo zlvádne každý.
  266.00
 • Pohovka ušiak WERINA
  0 out of 5

  Pohovka ušiak WERINA

  Pohovka ušiak WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interiéru. WERINU si zamilujete pri prvom posadení.
  575.00
 • Veľká pohovka JUPITERVeľká pohovka JUPITER
  0 out of 5

  Veľká pohovka JUPITER

  Veľká pohovka JUPITER - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša pohovka bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,229.00