Pohovky

Pohovky

Hľadáte kvalitnú pohovku? Nejaký pohodlný kúsok do menšej obývačky, hosťovskej izby, detskej izby prípadne kancelárie? Ste na správnom mieste.

Ponúkame široký výber moderných, klasických aj rozkladacích pohoviek s množstvom farebných variantov aj štýlov. Inšpirujte sa a vdýchnite Vašej domácnosti novú energiu.

 • Rozkladacia pohovka AFRODYTARozkladacia pohovka AFRODYTA
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka AFRODYTA

  Dotvorí Vašu izbu a ponúka miesto na relax. Dá sa využiť ako lôžko pre občasné, ale aj každodenné prespanie.V ponuke nájdete množstvo farebných variantov.
  412.00
 • Rozkladacia pohovka MAGRINA welur grafit W1Rozkladacia pohovka MAGRINA
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka MAGRINA

  Rozkladacia pohovka MAGRINA - dá sa využiť ako lôžko pre  občasné ale aj každodenné prespanie. Lôžkoviny si môžete uschovať do úložného priestoru. Pohovku dodávame spolu s vankúšmi.
  453.00
 • Rozkladacia pohovka KORTINA welur grafit W1Rozkladacia pohovka KORTINA
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka KORTINA

  Môžete si vybrať čalúnenie nábytku z množstva dostupných úžasných poťahových látok.Prispôsobte si pohovku podľa Vašich predstáv a vkusu. Pohovka sa rozkladá systémom KLIK-KLAK, takže jej rozloženie hravo zlvádne každý.
  261.00
 • Pohovka ušiak WERINA
  0 out of 5

  Pohovka ušiak WERINA

  Pohovka ušiak WERINA zaujme najmä tých zákazníkov, pre ktorých dôležité štýlové, moderné a hlavne funkčné dotvorenie interiéru. WERINU si zamilujete pri prvom posadení.
  563.00
 • Rohová sedacia súprava FANTAZJA Lfantazja u rozklad
  0 out of 5

  Rohová sedacia súprava FANTAZJA L

  Rohová sedacia súprava FANTAZJA L - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša sedacia súprava bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  615.30
 • Veľká pohovka JUPITERVeľká pohovka JUPITER
  0 out of 5

  Veľká pohovka JUPITER

  Veľká pohovka JUPITER - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša pohovka bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,168.65
 • Veľká pohovka ATLANTICVeľká pohovka ATLANTIC
  0 out of 5

  Veľká pohovka ATLANTIC

  Veľká pohovka ATLANTIC - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša pohovka bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,078.35
 • Veľká pohovka PACIFICpacific rozklad
  0 out of 5

  Veľká pohovka PACIFIC

  Veľká pohovka PACIFIC - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša pohovka bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  Nájdite si u nás tú pravú pohovku do vašej domácnosti, ktorá zabezpečí pohodlné miesto pre stretávanie celej rodiny či pre príjemné posedenia s priateľmi.
  1,060.50
 • Rozkladacia pohovka LEVEL IIRozkladacia pohovka LEVEL II
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka LEVEL II

  Rozkladacia pohovka LEVEL II - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša pohovka bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  423.15
 • Rozkladacia pohovka LEVEL Ilevel i rozklad
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka LEVEL I

  Rozkladacia pohovka LEVEL I - ak uvažujete o niektorom modeli, jedno vieme určite, že Vaša pohovka bude kvalitná a pohodlná. A je vhodná do akéhokoľvek typu obývačky.
  423.15
 • Pohovka PRINCE ES
  0 out of 5

  Pohovka PRINCE ES

  Pohovka PRINCE ES - jednoduchá a praktická pohovka, ktorá vyniká svojím jedinečným dizajnom.Jej sýta modrá farba, zaoblené podrúčky a zaujímavo prešité opieranie je znakom originality a moderného vkusu.
  417.90
 • Pohovka PRINCE 2ES
  0 out of 5

  Pohovka PRINCE 2ES

  Pohovka PRINCE 2ES - jednoduchá a praktická pohovka, ktorá vyniká svojím jedinečným dizajnom.Jej sýta modrá farba, zaoblené podrúčky a zaujímavo prešité opieranie je znakom originality a moderného vkusu.
  554.40
 • Pohovka PRINCE 3ES
  0 out of 5

  Pohovka PRINCE 3ES

  Pohovka PRINCE 3ES - jednoduchá a praktická pohovka, ktorá vyniká svojím jedinečným dizajnom.Jej sýta modrá farba, zaoblené podrúčky a zaujímavo prešité opieranie je znakom originality a moderného vkusu.
  678.30
 • Rozkladacia pohovka VISIONrozkladacia pohovka vision
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka VISION

  Rozkladacia pohovka VISION - kvalitná a variabilná rozkladacia pohovka s praktickou funkciou rozkladu
  • základom pohovky je lamelový rošt s voľne loženým luxusným matracom IVANA z HR studených pien
  629.00
 • AFRODYTA 3
  0 out of 5

  AFRODYTA 3

  Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať ponukou našej pohovky AFRODYTA. Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  523.95