Pohovky

Pohovky

Hľadáte kvalitnú pohovku? Nejaký pohodlný kúsok do menšej obývačky, hosťovskej izby, detskej izby prípadne kancelárie? Ste na správnom mieste.

Ponúkame široký výber moderných, klasických aj rozkladacích pohoviek s množstvom farebných variantov aj štýlov. Inšpirujte sa a vdýchnite Vašej domácnosti novú energiu.

 • Detská rozkladacia pohovka RITOgal59a5e4d7626cdrito-niebieski-spanie-copy
  0 out of 5

  Detská rozkladacia pohovka RITO

  Detská rozkladacia pohovka RITO - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do detskej, ale aj do hosťovskej, či obývacej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.
  243.00 
 • Pohovka David grafit S2 ľaváPohovka David grafit S2 pravá
  0 out of 5

  Pohovka DAVID SKLADOM

  Dobrým dôvodom, prečo sa vždy tešíme domov je aj pohodlná pohovka. V našej širokej ponuke pohoviek DAVID si určite vyberiete tú Vašu.
  209.00 
 • Rozkladacia pohovka KORTINA welur grafit W1Rozkladacia pohovka KORTINA
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka KORTINA SKLADOM

  Môžete si vybrať čalúnenie nábytku z množstva dostupných úžasných poťahových látok.Prispôsobte si pohovku podľa Vašich predstáv a vkusu. Pohovka sa rozkladá systémom KLIK-KLAK, takže jej rozloženie hravo zlvádne každý.
  347.00 
 • 0 out of 5

  Rohová sedacia súprava MARGO MINI

  Pohodlná rohová sedačka MARGO MINI do moderných priestorov. Komfort počas sedenia umožňujú polohovateľné podrúčky. Záhlavníky je možné vytiahnúť. Samozrejmosťou je úložný priestor, ktorý sa nachádza v otomanovej časti. Sedačka je rozkladacia, po rozložení vznikne ložná plocha s rozmerom 215/125 cm.Záhlavníky nie sú v cene. Cena záhlavníka je 33€/1ks
  837.00 
 • 0 out of 5

  Rozkladacia pohovka JUPITER

  Pohovka s netradičným vzhľadom JUPITER zaujme na prvý pohľad. Efektné šnurovanie na bokoch robí z tejto pohovky jedinečný kúsok do Vašej domácnosti.Pohovka je rozkladacia a má aj úložný priestor. Rozkladá sa pomocou automatu.Rozmery š/h 195/89 cmPlocha na spanie 195/130 cm
  476.00 
 • 0 out of 5

  Pohovka GENF

  Pohovka GENF - luxusná rozkladacia pohovka GENF je vhodná k sedeniu  a príležitostnému spaniu. Jadro matraca je vyrobené  z polyuretánovej peny.
  588.00 
 • 0 out of 5

  Rozkladacia pohovka Bajka

  Rozkladacia pohovka Bajka je pohodlný a funkčný kus nábytku v rôznych farbách. Plocha na spanie je po rozložení pohovky  196 cm x 115 cm.  Vankúše z kolekcie Bajka sú na dotyk príjemné a sú k dispozícii v rôznych prevedeniach a farebných variantoch.
  347.00 
 • 0 out of 5

  Pohovka Paris

  Krásna a pohodlná pohovka Paris s moderným dizajnom dokonale zapadne do moderných aj klasických interiérov. Vyrobené z jemného prešívaného materiálu, so škandinávskymi nohami.
  641.00 
 • 0 out of 5

  Pohovka trojsed rozkladacia Sewilla

  Krásna a pohodlná pohovka z kolekcie Sewilla. Táto kolekcia je moderný nábytok so sedadlami vyrobenými z vysoko elastickej peny (HR). Vyššie uvedené čalúnenie je vyrobené z hydrofóbneho materiálu (bráni absorpcii rozliatej kvapaliny).
  606.00 
 • Detská rozkladacia pohovka TIMO XL
  0 out of 5

  Detská rozkladacia pohovka TIMO XL

  Detská rozkladacia pohovka TIMO XL - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do detskej, ale aj do hosťovskej, či obývacej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.
  298.00 
 • Detská rozkladacia pohovka MATI
  0 out of 5

  Detská rozkladacia pohovka MATI

  Detská rozkladacia pohovka MATI -  mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do detskej, ale aj do hosťovskej, či obývacej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny. 
  230.00 
 • Rozkladacia pohovka TOKYOgal5afe809ce5168img1093
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka TOKYO

  Rozkladacia pohovka TOKYO - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.Dotvorí Vašu izbu a ponúka miesto na relax.
  405.00 
 • Rozkladacia pohovka STELLAgal5bcd89af2b7d5dl-2-spanie
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka STELLA

  Rozkladacia pohovka STELLA - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.Dotvorí Vašu izbu a ponúka miesto na relax.
  455.00 
 • Rozkladacia pohovka SORAsora rozklad
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka SORA

  Rozkladacia pohovka SORA -  mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny.
  455.00 
 • Rozkladacia pohovka SIENA Isiena rozklad
  0 out of 5

  Rozkladacia pohovka SIENA I

  Rozkladacia pohovka SIENA I - mimoriadne pohodlná a praktická čalúnená pohovka vhodná nielen do obývačky, ale aj do hosťovskej, či detskej izby. Nakoľko obsahuje úložný priestor, môžete s v ňom uschovať lôžkoviny. Pohovku dodávame spolu s vankúšmi.
  446.00