xelo
 • Regál Xelo
  0 out of 5

  Regál Xelo

  Regál Xelo - jednoduchý a praktický regál s dvoma zatváracími časťami a dvoma otvorenými  poličkami na odkladanie kníh či dekoračných predmetov.Zaujímavé detaily a svetlé farby prinesú do Vášho bytu či domu jedinečnú atmosféru.
  142.00 
 • Konferenčný stolík Xelo
  0 out of 5

  Konferenčný stolík Xelo

  Konferenčný stolík Xelo - jednoduchý konferenčný stolík s poličkou na odkladanie.Klasický dizajn a čisté línie v spojení s farebným prevedením dub craft zlatý dodajú Vašej obývačke moderný nádych.Vytvorte si s nami harmóniu Vášho domova.
  78.00 
 • Polička Xelo
  0 out of 5

  Polička Xelo

  Polička Xelo - je to jednoduchá, závesná, moderná a zároveň komfortná  polička, ktorá slúži na odkladanie dekorácií.
  Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnej kombinácií vyniknú.
  53.00 
 • RTV stolík Xelo 2d
  0 out of 5

  RTV stolík Xelo 2d

  RTV stolík Xelo 2d - je stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje dve  zatváracie skrinky a jednu otvorenú poličku.  Vďaka tomu má dostatok úložného priestoru.Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej izby. Jeho farba a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru.
  86.00 
 • RTV stolík Xelo 1d
  0 out of 5

  RTV stolík Xelo 1d

  RTV stolík Xelo 1d - je stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje jednu zatváraciu skrinku a jednu otvorenú poličku.  Vďaka tomu má dostatok úložného priestoru.Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej izby. Jeho farba a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru.
  89.00 
 • Komoda Xelo 136 1d4s
  0 out of 5

  Komoda Xelo 136 1d4s

  Komoda Xelo 136 1d4s -  je to jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti a troch zásuviek.  Je modernou komodou, ktorá vďaka svojmu dizajnu  pôsobí pútavo.
  Jej farebným prevedením  vynikne v každom modernom domove, či už v kancelárií, spálni alebo detskej izbe.
  168.00 
 • Komoda Xelo 106 1d4s
  0 out of 5

  Komoda Xelo 106 1d4s

  Komoda Xelo 106 1d4s - je to jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti a troch zásuviek.  Je modernou komodou, ktorá vďaka svojmu dizajnu  pôsobí pútavo.
  Jej farebným prevedením  vynikne v každom modernom domove, či už v kancelárií, spálni alebo detskej izbe.
  131.00 
 • Vitrína nízka Xelo
  0 out of 5

  Vitrína nízka Xelo

  Vitrína nízka Xelo - je to jednoduchá vitrína, ktorá  má moderný dizajn a  skladá sa zo štyroch zatváracích častí, pričom jedna je priehľadná. Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  204.00 
 • Vitrína vysoká Xelo
  0 out of 5

  Vitrína vysoká Xelo

  Vitrína vysoká Xelo - je to jednoduchá vitrína, ktorá  má moderný dizajn a  skladá sa z dvoch zatváracích častí, pričom jedna je priehľadná. Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  185.00