Parma
 • 0 out of 5

  Vitrína W2D PARMA

  Vitrína W2D PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  192.00
 • Zástupný
  0 out of 5

  Vitrína W1D PARMA

  Vitrína W1D PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  71.00
 • 0 out of 5

  Závesná vitrínová polica W1 PARMA

  Závesná vitrínová polica W1 PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  68.00
 • 0 out of 5

  Konferenčný stolík ST PARMA

  Konferenčný stolík ST PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  114.00
 • 0 out of 5

  RTV stolík RTV1D2S PARMA

  RTV stolík RTV1D2S PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  122.00
 • 0 out of 5

  Závesná polica P2 PARMA

  Závesná polica P2 PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  25.00
 • 0 out of 5

  Závesná polica P1 PARMA

  Závesná polica P1 PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  21.00
 • 0 out of 5

  Komoda K3D4S PARMA

  Komoda K3D4S PARMA - systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  194.00
 • 0 out of 5

  Komoda K2D3S PARMA

  Komoda K2D3S PARMA -  systém Parma bol vyvinutý s ohľadom na najnovšie trendy v dizajne nábytku. Moderná podoba a farba dubu je perfektnou kombináciou vo vašom interiéri.Jednoduchá forma systému PARMA  perfektne zapadne do moderných aj tradičných izieb.
  154.00