Prowansja

Obývací sektor Prowansja

 • 0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS2

  Zrkadlo PROWANSJA LS2 -je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.
  63.00 
 • zrkadlo PROWANSJA ls sosna andersen lefkas tmavý
  0 out of 5

  Zrkadlo PROWANSJA LS

  Zrkadlo PROWANSJA LS - je to jednoduché praktické zrkadlo, ktoré sa hodí takmer do každej miestnosti Vášho interiéru.Zrkadlá dokážu príjemne zútulniť spálne, jedálne alebo detské izby a sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Preto neváhajte a doplňte si svoj interiér o zrkadlo z kolekcie PROWANJSA.
  94.00 
 • Konferenčný stolík PROWANSJA st
  0 out of 5

  Konferenčný stolík PROWANSJA st

  Konferenčný stolík PROWANSJA st - je to jednoduchý a stolík, ktorý obsahuje jednu praktickú poličku na odkladanie vecí.Vhodný na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA,  jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.
  82.00 
 • Vitrína PROWANSJA W1S
  0 out of 5

  Vitrína PROWANSJA W1S

  Vitrína PROWANSJA W1S - skladá sa z jednej zatváracej časti pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje jednu zásuvku. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  194.00 
 • Vitrína PROWANSJA W2S
  0 out of 5

  Vitrína PROWANSJA W2S

  Vitrína PROWANSJA W2S - skladá sa z dvoch zatváracích častí, pričom sú obidve priehľadné, v spodnej časti obsahuje dve zásuvky. Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.
  303.00 
 • Skriňa PROWANSJA S1D
  0 out of 5

  Skriňa PROWANSJA S1D

  Skriňa PROWANSJA S1D - je to jednoduchá a praktická skriňa, je to jedno dverová skriňa .Vyniká originalitou a komfortom.Vhodná na dotvorenie sektorového systému PROWANSJA, napríklad v spálni, jedálenskému setu, obývacej izby alebo vstupných hál.

  179.00 
 • Komoda PROWANSJA K6S
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K6S

  Komoda PROWANSJA K6S  obsahuje šesť zásuviek, nad nimi sa nachádzajú tri samostatné poličky, vďaka čomu má dostatok úložného priestoru. Cíťte sa v každej kancelárií alebo izbe príjemne, preto sa nechajte inšpirovať kancelárskym sektorovým nábytkom systému PROWANSJA. 
  253.00 
 • Komoda PROWANSJA K4S
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K4S

  Komoda PROWANSJA K4S obsahuje štyri vysúvacie šuflíky a po bokoch komody sa nachádzajú dvierka. PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.Kombinácia bieleného dreva - BOROVICE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.
  244.00 
 • Komoda PROWANSJA K3S
  0 out of 5

  Komoda PROWANSJA K3S

  Komoda PROWANSJA K3S obsahuje tri vysúvacie šuflíky, na pravej a ľavej strane 1x dvierka a v strede sa nachádzajú dvierka so sklom.

  PROWANSJA je najnovšou zbierkou systémového nábytku inšpirovaného regiónom juhovýchodného Francúzska.  Kombinácia bieleného dreva - PINE ANDERSEN s jemným prízvukom tmavého dubu LEFKAS dáva blokom ľahkosť a sviežosť.

  268.00 
 • Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D
  0 out of 5

  Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D

  Nadstavec na komodu PROWANSJA R2D - je jednoduchý a praktický, vďaka šiestim otvoreným poličkám má dostatok úložného priestoru napríklad na dekorácie.S komodou K3S zo sektorového nábytku značky PROWANSJA vytvára zaujímavý komplet, preto neváhajte a doplňte si Váš interiér týmto nábytkom.
  116.00 
 • Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D
  0 out of 5

  Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D

  Nadstavec na komodu PROWANSJA W2D - na obidvoch stranách má zatváracie skrinky s priehľadnými dverami a v strede má dve samostatné otvorené poličky.S komodou K4S zo sektorového nábytku značky PROWANSJA vytvára zaujímavý komplet, preto neváhajte a doplňte si Váš interiér týmto nábytkom.
  167.00