Link II

Obývacie steny Link II

 • skriňa 80 link ii
  0 out of 5

  Skriňa 80 LINK II

  Skriňa 80 LINK II - skladá sa z dvoch zatváracích častí. Jednoduchá a praktická skriňa v jemných farbách.Skrine sú dôležitou súčasťou každého domova, pretože slúžia ako úložné priestory. V každej miestnosti našich domov sú skrine rôznych veľkostí, farieb a tvarov.
  162.00
 • polička 120 link ii
  0 out of 5

  Polička 120 LINK II

  Polička 120 LINK II - praktická a jednoduchá závesná polička na stenu, s tromi oddelenými otvorenými priestormi.Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnému prevedeniu vyniknú.
  53.00
 • Stolík rtv 140 link ii
  0 out of 5

  Stolík RTV 140 LINK II

  Stolík RTV 140 LINK II - stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje dve zatváracie skrinky, jednu otvorenú poličku a jednu zásuvku. Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru.Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej či detskej izby.
  121.00
 • komoda 120 link II
  0 out of 5

  Komoda 120 LINK II

  Komoda 120 LINK II - jednoduchá a moderná komoda, ktorá sa skladá z troch zatváracích častí pričom časť v strede je priehľadná.Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  158.00
 • konferenčný stolík link ii
  0 out of 5

  Konferenčný stolík LINK II

  Konferenčný stolík LINK II - jednoduchý a pritom moderný stolík, s praktickou dolnou poličkou na odkladanie vecí.Vďaka jemnému farebnému prevedeniu vytvára harmóniu domova.
  104.00
 • vitrína nízka 80 link ii
  0 out of 5

  Vitrína nízka 80 LINK II

  Vitrína nízka 80 LINK II - skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na pravej strane priehľadná.Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  149.00
 • vitrína vysoká 80 link ii
  0 out of 5

  Vitrína vysoká 80 LINK II

  Vitrína vysoká 80 LINK II - skladá sa z dvoch zatváracích častí pričom je jedna na ľavej strane priehľadná.Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu. Táto časť lepšie vynikne keď je podsvietená LED svetielkami.
  180.00