Inline

Obývacie steny Inline

 • stolík rtv 135 inline
  0 out of 5

  Stolík RTV 135 INLINE

  Stolík RTV 135 INLINE - jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, ktoré obsahujú jednu veľkú poličku a štyri menšie poličky.Jej jemná farebná kombinácia doplnená o svetelný LED pás na bielej časti, vytvára príjemný vzhľad v každom modernom domove.
  110.00
 • stolík rtv 180 inline
  0 out of 5

  Stolík RTV 180 INLINE

  Stolík RTV 180 INLINE - stolík, ktorý je určený pod TV, obsahuje dve  zatváracie skrinky, ktoré majú jednu veľkú poličku a štyri malé poličky. Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru.Jeho jemná farebná kombinácia doplnená o svetelný LED pás na bielej časti, vytvára príjemný vzhľad v každom modernom domove.
  138.00
 • Komoda 135 INLINE
  0 out of 5

  Komoda 135 INLINE

  Komoda 135 INLINE -  jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, ktoré obsahujú jednu veľkú poličku a štyri menšie poličky.Jej jemná farebná kombinácia doplnená o svetelný LED pás na bielej časti, vytvára príjemný vzhľad v každom modernom domove.
  152.00
 • Konferenčný stolík INLINE
  0 out of 5

  Konferenčný stolík INLINE

  Konferenčný stolík INLINE - jednoduchý a pritom moderný stolík s praktickou dolnou poličkou, ktorá je rozdelená na štyri samostatné časti.Vďaka jemnej farebnej kombinácií vytvára harmóniu domova.
  98.00
 • Polica INLINE
  0 out of 5

  Polica INLINE

  Polica INLINE - jednoduchá a moderná polička, ktorá je závesná na stenu a delí sa na jednu dlhšiu a jednu kratšiu časť.Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnej kombinácií vyniknú.
  46.00
 • Skriňa 90 INLINE
  0 out of 5

  Skriňa 90 INLINE

  Skriňa 90 INLINE - je to jednoduchá a moderná skriňa, vyznačuje sa bezúchytovým otváraním dverí, pričom vnútri obsahuje iba poličky.Jej jemná farebná kombinácia doplnená o svetelný LED pás na bielej časti, vytvára príjemný vzhľad v každom modernom domove.
  160.00