Aspen

Obývací sektor Aspen

 • Vitrína ASPEN W1D
  0 out of 5

  Vitrína ASPEN W1D

  Vitrína ASPEN W1D  je jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z jednej zatváracej časti, pričom je vrchná časť priehľadná. Farebná kombinácia biely lak a lefkas tmavý zútulní každú miestnosť vo Vašom domove.
  172.00 
 • Vitrína ASPEN W2D
  0 out of 5

  Vitrína ASPEN W2D

  Vitrína ASPEN W2D  - je jednoduchá a praktická vitrína, ktorá sa skladá z dvoch zatváracích častí, pričom vrchná časť je priehľadná.Farebná kombinácia biely lak a lefkas tmavý zútulní každú miestnosť vo Vašom domove.
  238.00 
 • Skriňa ASPEN S1D
  0 out of 5

  Skriňa ASPEN S1D

  Skriňa ASPEN S1D je jednoduchá a praktická skriňa, ktorá vďaka modernému dizajnu vynikne takmer v každej miestnosti Vášho domova. Skladá sa z jednej zatváracej časti.Farebné prevedie biely lak a lefkas tmavý zútulní každú miestnosť či už obývaciu izbu alebo spálňu.
  178.00 
 • Skriňa ASPEN S2D
  0 out of 5

  Skriňa ASPEN S2D

  Skriňa ASPEN S2D - je jednoduchá a praktická skriňa, skladá  sa z dvoch zatváracích častí, ktoré sú rozdelené na poličky a vešiak vďaka čomu majú dostatok úložného priestoru.Farebná kombinácia biely lak a lefkas tmavý zútulní každú miestnosť vo Vašom domove. 
  315.00 
 • Konferenčný stolík ASPEN LN
  0 out of 5

  Konferenčný stolík ASPEN LN

  Konferenčný stolík ASPEN LN - je inšpirovaný škandinávskym designom, ktorý vďaka modernému vzhľadu vynikne v každej obývacej izbe.Vhodný na dotvorenie sektorového systému značky ASPEN napríklad v obývacej izbe.
  130.00 
 • Komoda ASPEN K3S
  0 out of 5

  Komoda ASPEN K3S

  Komoda ASPEN K3S je inšpirovaná škandinávskym designom. Vhodná do spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb. Spojenie bieleho lesku a lefkas tmavý dodáva komode ASPEN vysokú originalitu. Komoda ASPEN pôsobí zaujímavo svojím vzhľadom.
  190.00 
 • Komoda ASPEN K3D
  0 out of 5

  Komoda ASPEN K3D

  Komoda ASPEN K3D inšpirovaná škandinávskym designom. Vhodná spální, obývačiek, kancelárií, ale aj do detských izieb.Vďaka svojmu prepojeniu s bielym leskom a lefkasom tmavým pôsobí výnimočne a originálne. 
  190.00 
 • RTV skrinka ASPEN
  0 out of 5

  RTV skrinka ASPEN

  Svojím designom dokáže navodiť tú pravú atmosféru rodinného prostredia v každom interiéri. Cíťte sa v každej obývačke príjemne, preto sa nechajte inšpirovať obývačkovým sektorovým nábytkom systému ASPEN.
  118.00