Frida
 • Komoda dvierková FRIDA K3D3S
  0 out of 5

  Komoda dvierková FRIDA K3D3S

  Komoda dvierková FRIDA K3D3S - je to jednoduchá dvierková komoda, ktorá sa skladá z troch otváracích skriniek a troch zásuviek.Rozmiestnenie zásuviek a skriniek je veľmi efektívna. Obsahuje veľké množstvo úložného priestoru.
  201.00 
 • Konferenčný stolík FRIDA ST
  0 out of 5

  Konferenčný stolík FRIDA ST

  Konferenčný stolík FRIDA ST -  jednoduchý a pritom moderný stolík, ktorý sa hodí do každej modernej obývacej izby. Vďaka jemnému farebnému prevedeniu vytvára harmóniu domova. Konferenčný stolík je základom každej obývacej izby a keď ho doplníte prvkami z kolekcie FRIDA, relax pri obľúbenej šálky kávy naberie nový rozmer.
  82.00 
 • Stolík RTV FRIDA RTV2D1S
  0 out of 5

  Stolík RTV FRIDA RTV2D1S

  Stolík RTV FRIDA RTV2D1S -  je určený pod TV, obsahuje  tri zatváracie skrinky a jednu otvorenú časť.   Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru. Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej či detskej izby.
  173.00 
 • Polica FRIDA W1
  0 out of 5

  Polica FRIDA W1

  Polica FRIDA W1 - praktická a jednoduchá závesná polička na stenu, s dvoma zatváracími časťami a dvoma oddelenými otvorenými priestormi. Je to vhodná polička na odkladanie maličkostí alebo dekoračných predmetov, ktoré vďaka jej farebnému prevedeniu vyniknú.
  89.00 
 • Vitrína FRIDA W1D
  0 out of 5

  Vitrína FRIDA W1D

  Vitrína FRIDA W1D -   Je to  jednoduchá vitrína, ktorá sa skladá sa z jednej  zatváracej časti, ktorá je priehľadná a obsahuje 3 poličky.  Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu.
  145.00 
 • Vitrína FRIDA W2D
  0 out of 5

  Vitrína FRIDA W2D

  Vitrína FRIDA W2D - Je to  jednoduchá vitrína, ktorá sa skladá sa z dvoch zatváracích, ktoré sú priehľadné a obsahuje 3 poličky.  Vďaka jej priehľadnej časti môže slúžiť na vystavenie dekorácií, zberateľských predmetov alebo jedálenského servisu.
  241.00 
 • Skriňa FRIDA S1D
  0 out of 5

  Skriňa FRIDA S1D

  Skriňa FRIDA S1D - je to jednoduchá skriňa, ktorá sa skladá sa z jednej  zatváracej časti so štyrmi poličkami. Praktická skriňa v jemných farbách. Skrine sú dôležitou súčasťou každého domova, pretože slúžia ako úložné priestory. V každej miestnosti našich domov sú skrine rôznych veľkostí, farieb a tvarov.
  150.00 
 • Skriňa FRIDA S2D
  0 out of 5

  Skriňa FRIDA S2D

  Skriňa FRIDA S2D - je to jednoduchá skriňa, ktorá sa skladá sa zo štyroch zatváracích častí s ôsmimi poličkami. Praktická skriňa v jemných farbách.  Skrine sú dôležitou súčasťou každého domova, pretože slúžia ako úložné priestory. V každej miestnosti našich domov sú skrine rôznych veľkostí, farieb a tvarov.
  234.00 
 • Stolík RTV FRIDA RTV2D2S
  0 out of 5

  Stolík RTV FRIDA RTV2D2S

  Stolík RTV FRIDA RTV2D2S -  je určený pod TV, obsahuje dve zatváracie skrinky a dve  zásuvky. Vďaka tomu má dostatok ukladacieho priestoru. Tento stolík sa hodí a zapadne do každej modernej obývacej či detskej izby. Jeho farebné prevedenie a príjemný vzhľad vytvára príjemnú atmosféru.
  187.00 
 • Komoda zásuvková K3SW
  0 out of 5

  Komoda zásuvková K3SW

  Komoda zásuvková K3SW - je to jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z troch zásuviek.Sektorový nábytok FRIDA sa vyznačuje kombináciou moderných trendov s jedinečným dizajnom a dosahuje pozoruhodný efekt, ktorý Vašej obývačke dodá jedinečnú atmosféru.
  122.00 
 • Komoda zásuvková FRIDA K3S
  0 out of 5

  Komoda zásuvková FRIDA K3S

  Komoda zásuvková FRIDA K3S - je to jednoduchá a praktická komoda, ktorá sa skladá z troch zásuviek.Sektorový nábytok FRIDA sa vyznačuje kombináciou moderných trendov s jedinečným dizajnom a dosahuje pozoruhodný efekt, ktorý Vašej obývačke dodá jedinečnú atmosféru.
  156.00